Najlepszy zawód dla znaków zodiaku - jak powinniśmy pokierować naszą karierę?

Najlepszy zawód dla znaków zodiaku

Najlepszy zawód dla znaków zodiaku

To jaką pracę powinniśmy mieć, i jaka da nam najwięcej satysfakcji, zależy przede wszystkim od naszego charakteru. A mało co opisuje nasz charakter bardziej dokładnie, niż zodiak. Przekonajmy się więc jakie są najlepszy zawód dla znaków zodiaku. Czy czerpiesz satysfakcję ze swojej pracy? Jeśli nie, to być może poniższy tekst pomoże ci to zmienić!

Baran

Jest powód, dla którego osoby spod tego znaku reprezentowane są przez Barana – cechują się silną wolą, dużą ilością energii, entuzjazmem, a także skłonnością do rywalizacji. Świetnie radzą sobie w pracy, w której ważne są wyniki, zwłaszcza, jeśli dostaje się za nie jakieś bonusy. Ze względu na ich odwagę i impulsywność, często można ich spotkać w szeregach policji i straży pożarnej. Radzą sobie też w świecie reklamy, doskonale wiedzą jak coś zareklamować i sprzedać. Wszystko to współgra z ich ekstrawertyczną naturą. Najlepsze zawody: przedsiębiorca, żołnierz, ratownik, wszystko co ma związek z polityką, telewizją i rozrywką.

Byk

Jedną z najbardziej cenionych przez Byka rzeczy jest stabilność. Jeśli zapewni mu się odpowiednie świadczenia, jak umowa o pracę, urlop i opiekę zdrowotną, na pewno będzie ciężko pracował. Jest zdeterminowany, cierpliwy, uczciwy i metodyczny. Doskonale pracuje w zespole, można na nim polegać. Docenia też piękno, świetnie idzie mu praca z kwiatami lub biżuterią. Znany jest ze swojego donośnego głosu, który ceni wiele zawodów. Najlepsze zawody: księgowy, nauczyciel, inżynier, prawnik, projektant, szef kuchni.

Bliźnięta

Jeśli Bliźnięta chcą spełniać się w pracy, powinna być ona przede wszystkim wyzwaniem intelektualnym. Lubią miejsca, w których dużo się dzieje, nudna praca to dla nich męczarnia. Powtarzanie monotonnych czynności przez cały dzień na pewno szybko da im się we znaki. Najlepiej będzie, jeśli praca będzie wymagała częstego podróżowania, jak również kontaktów z ludźmi. Bliźnięta są pełne energii i optymizmu, dobrze więc jeśli będą mogły wyrazić to poprzez swój zawód. Najlepsze zawody: nauczyciel, architekt, przedsiębiorca, konsultant, sprzedawca.

Rak

Rak to typ bardzo wrażliwy i opiekuńczy, najlepiej będzie więc czuł się w pracy która wymagać będzie od niego opieki nad czymś. Nie chodzi tu jednak tylko o opiekę nad dziećmi czy zwierzętami. Rak jest świetnym szefem, doskonale radzi sobie z robieniem kilku rzeczy jednocześnie. Potrafi doradzić, staje po stronie swoich podwładnych. Nie unika odpowiedzialności i umie rozwiązywać problemy. Najlepsze zawody: ogrodnik, pracownik socjalny, prawnik, nauczyciel, dyrektor, żołnierz.

Lew

Jeśli ktoś ma zapewnić firmie rozwój i sukces, na pewno będzie to przebojowy Lew. Odważny, inspirujący innych, niezależny, uwielbia być w centrum uwagi i potrzebuje pracy zapewniającej odpowiedni prestiż. Czasem zdarzy mu się namieszać ze względu na skłonność do dramatyzowania, ale w ogólnym rozrachunku urok osobisty Lwa sprawia, że łatwo mu zjednać sobie ludzi. Jego spontaniczność i szczerość dodatkowo pomaga w kierowaniu zespołem. Najlepsze zawody: dyrektor, prezenter, dekorator wnętrz, sprzedawca, przewodnik, praca związana z polityką.

Panna

Panny słyną z perfekcjonizmu i świetnie odnajdują się w zawodach, które wymagają uważności i zwracania uwagi na detale. Mają dobrą pamięć, przywiązują też uwagę do porządku. Wiele z nich zajmuje się różnego rodzaju usługami. Praca przy prowadzeniu badań i sporządzaniu statystyk również przychodzi im łatwo. Wiele z Panien ma smykałkę do języków obcych. Najlepsze zawody: redaktor, nauczyciel, krytyk, tłumacz, detektyw.

Waga

Rozważając najlepszy zawód dla znaków zodiaku, zwróćmy uwagę na to, że godność i skłonność do współpracy reprezentowana przez Wagę sprawia, że są doskonałymi ambasadorami i liderami. Jeśli musimy skontaktować się z telefoniczną obsługą klienta, cały proces przejdzie bardzo sprawnie, o ile po drugiej stronie słuchawki trafimy na Wagę! Uwielbiają miejsca w których mogą integrować się z innymi, na pewno nie dla nich jest żmudna praca w odosobnieniu. Wiele Wag oddaje się sztuce, tutaj większe prawdopodobieństwo, że skończą jako główny wokalista w jakimś zespole, niż nudny kompozytor piosenek. Najlepsze zawody: dyplomata, tancerz, sprzedawca, negocjator, agent biura podróży.

Skorpion

Talentem Skorpiona jest jego zdolność do skupienia uwagi. Potrafi odizolować wszystko co mogłoby odwrócić jego uwagę, i skupić się na jednej rzeczy. Trzeba rozbroić bombę? A może wykonać skomplikowaną operację? To zadania dla Skorpiona. Lubi też rozwiązywać tajemnice, w czym pomaga mu często trafna intuicja. Cenią sobie jednak niezależność. Najlepsze zawody: detektyw, prawnik, nauczyciel, naukowiec, chirurg.

Strzelec

Strzelec jest pełen energii, ma skłonność do filozofii i swój własny kodeks moralny. Świetnie sprawdzi się, gdy trzeba szybko podejmować decyzje, będzie też z niego doskonały, sprawiedliwy szef. Uwielbiają podróże, dobrze też jeśli jego praca wiąże się z przebywaniem na świeżym powietrzu. Łatwo go polubić, doskonale wie jak rozluźnić atmosferę dzięki swojemu poczuciu humoru. Najlepsze zawody: redaktor, trener, praca w PR, wszystko co ma związek z podróżami.

Koziorożec


Masz dość obecnej pracy i chcesz ją zmienić? Potrzebujesz rady, nie wiesz jaka praca dałaby Ci odpowiednią satysfakcję? Spytaj naszych ekspertów o najlepszy zawód dla znaków zodiaku!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jeśli chodzi o najlepszy zawód dla znaków zodiaku, to pamiętajmy, że Koziorożce są bardzo ambitne, uwielbiają wyzwania. Są też wytrwałe i zdeterminowane, zrobią wszystko by osiągnąć cel. Nie obca im jest też odpowiedzialność, wiele z nich zajmuje wysokie stanowiska. Na pewno potrafią wyegzekwować posłuszeństwo i respekt wśród pracowników. Ma jednak skłonności do pracoholizmu. Najlepsze zawody: menedżer, administrator, bankier, praca w IT, wszystko co związane z nowymi technologiami.

Wodnik

Wodnik uwielbia nowe idee, jest bardzo ciekawski i uwielbia przygody. Jego wrodzony humanitaryzm jest tym, co odróżnia go od innych znaków zodiaku. Często ma niekonwencjonalną pracę, w której sam sobie jest szefem. Nie czuje się dobrze w wielkiej korporacji, potrzebuje swobody. Lubi przemierzać nowe, niezbadane szlaki, więc jeśli potrzebujemy powiewu świeżości, Wodnik jest odpowiedni do tego zadania. Najlepsze zawody: muzyk, projektant, naukowiec, wszystko związane z kreatywnością.

RybySłowa które najbardziej opisują Ryby to kreatywność i pasja. Świetnie odnajdują się w sztuce, szczególnie tradycyjnej – jak muzyka, taniec i fotografia. Mają też rozwiniętą intuicję. Jeśli twoim stylistą są Ryby, to nie tylko ostrzygą cię modnie, ale ta fryzura będzie również do ciebie pasować i odzwierciedlać twoje wnętrze. Najlepsze zawody: wszystko co ma do czynienia ze sztuką, terapeuta, lekarz, psycholog.

Zostaw komentarz