Nów Księżyca to ważny czas dla naszych finansowych planów

Nów Księżyca – czas rytuałów na bogactwo!

Nów księżyca – czas rytuałów na bogactwo!

Już 11 sierpnia nów Księżyca! Jako, że szykuje się nów, podczas którego zarówno Księżyc, jak i Słońce przebywać będą w znaku Lwa, jest to idealny czas na snucie planów, które będą się wzmacniać i realizować wraz z przybywaniem tarczy Luny i jej wzrostowi ku pełni. Za każdym razem bowiem, kiedy Księżyc znajduje się w fazie rosnącej, energia sprzyja budowaniu, progresowi, a także przyciąganiu do życia tego, na czym nam zależy.

Sierpień to miesiąc, który ze względu na swoją numerologiczną wibrację 8, sprzyja przyciąganiu dobrych finansów. Ósemka w numerologii to wibracja magnetyczna, nierzadko odpowiadająca za powodzenie w materialnej sferze życia. A kto z nas nie chciałby mieć więcej pieniędzy? W dzisiejszym świecie jest to bez wątpienia jedna z największych wartości, jaką możemy sobie wyobrazić. Nieraz w pogoni za dobrym statusem materialnym zdarza nam się zaniedbywać niektóre sfery życia, przepracowywać się, tylko po to, by móc być zadowolonym ze swojego stanu posiadania.

Z okazji nadchodzącego, sierpniowego nowiu Księżyca, ale nie tylko (przedstawione tu sposoby można wykorzystać zawsze w fazie Księżyca rosnącego!), dowiedz się, co warto uczynić, by przyciągnąć do swojego życia dobre prosperity finansowe. Wszystkie te metody są skuteczne, możesz wykorzystać każdą z nich lub wybrać taką, która najbardziej do Ciebie przemówi i postanowisz ją wdrożyć w życie. A więc zaczynamy:

Potęga wizualizacji!

Jednym z najlepszych sposobów na przyciąganie bogactwa jest wyobraźnia i głęboka wiara, że to czego pragniemy zostanie nam dane. Warto zatem jak najczęściej – nawet po kilka razy dziennie wizualizować sobie to, co uda nam się zrobić z pieniędzmi, które zdobędziemy: np. kupno nowego samochodu lub wyjazd na wakacje. Pamiętajmy, że przy wizualizacji niezbędne jest jej połączenie z afirmacjami, takimi które są budowane w czasie teraźniejszym. A zatem – lepsze od zdania „Chcę być bogaty”, będzie „Otwieram się na przypływ finansowy” lub „Mam dużo pieniędzy”, nawet jeśli byłoby to zaprzeczeniem obecnego stanu rzeczy. Musimy zaprogramować swoje myśli na sukces, bo tylko wtedy w myśl jednej z zasad ezoterycznych: „Podobne przyciąga podobne”, będziemy w stanie zbliżyć się do osiągnięcia naszego celu – w tym przypadku finansowego. Nów Księżyca to doskonała okazja aby rozpocząć przygodę z wizualizacją.

Zastosuj magię kolorów!

Uznaje się, że kolorem, który w swoim znaczeniu odpowiada za finanse jest barwa zielona. Warto zatem otaczać się zielonymi dodatkami, może nie od razu decydować się na portmonetkę w kolorze zielonym, ale chociaż nosić przy sobie kamień szlachetny lub kryształ w tym właśnie kolorze. Może to być amazonit, malachit lub szmaragd, które to kamienie, jeśli nieoszlifowane, można nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze. Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie magii kolorów świec. W trakcie nowiu Księżyca warto zapalić jedną lub kilka zielonych świec z wypowiedzianą na głos intencją: „Przyciągam do swojego życia duże pieniądze. Przez trzy trzykrotności trzech, niech tak się stanie, a więc tak jest!” i powtórzyć tę formułę trzykrotnie. Wówczas zapalonym świecom należy pozwolić wypalić się do końca.


Potrzebujesz wprowadzić do swojego życia zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasi eksperci pomogli wielu takim osobom, skontaktuj się z nami!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Magia ziół również się przyda!

Specjaliści z zakresu zielarstwa także dysponują ciekawymi pomysłami na zachowanie dobrego prosperity finansowego. Warto przed wyjściem na zakupy posypać wnętrze portfela lub natrzeć dłonie szczyptą ziół, takich jak bazylia, cynamon, czy mięta, które odpowiadają za przypływy finansowe i które bez problemu możemy znaleźć w swojej kuchni. Jeśli ktoś prowadzi swoją firmę, warto wykorzystać magię ziół, umieszczając na przykład obok kasy fiskalnej kadzidło: pomarańczowe, cynamonowe lub cytrynowe i paląc je codziennie po odrobinie. Nie dość, że w pomieszczeniu wyzwoli się wspaniały zapach, to jeszcze może to pomóc przyciągnąć dobre pieniądze – warto spróbować!

Wykorzystaj magię run i numerologii!

Rewelacyjnym pomysłem na przyciągnięcie lepszych finansów jest wykorzystanie talizmanu runicznego. Najprostszym i najczęściej wykorzystywanym jest talizman z runy Fehu, odpowiadającej za bogactwo. Należy po prostu zapisać symbol tej runy na kartce
i włożyć ją na przykład do portfela. Warto pamiętać, aby uczynić to właśnie w trakcie nowiu Księżyca. Specjaliści z zakresu run są w stanie sporządzić także pełen talizman runiczny, składający się z kilku symboli, spersonalizowany dla osoby, która takich talizman zamawia. Wówczas jego działanie jest jeszcze bardziej skuteczne. Odpowiednią metodą jest także wykorzystanie wibracji numerologicznej 8. To właśnie ósemka jest wibracją najsilniej emanującą energią finansową (stąd sierpniowy nów ma tak ogromne znaczenie dla finansów). Aby stworzyć swoisty talizman numerologiczny, należy zapisać tę „ósemkę”
w pozycji poziomej na kartce, tak aby powstał symbol nieskończoności i również włożyć tę kartkę do portfela. Efekty powinny nas wkrótce bardzo pozytywnie zaskoczyć!

Posprzątaj!

Jakkolwiek to brzmi banalnie, jednak specjaliści z zakresu feng shui powtarzają jak mantrę, że aby pozytywnie zmienić swoje życie, najpierw należy posprzątać mieszkanie lub dom, zrobić porządek wokół siebie, a tym samym stworzyć miejsce na nowe. Niestety, ale bałagan i brud nie przybliżą nas do obfitości. O porządek, zdaniem feng shui, należy dbać zwłaszcza w lewym rogu mieszkania na przeciwko drzwi wejściowych, gdzie zgodnie z tzw. siatką bagua, znajduje się w każdym domu strefa bogactwa. Porządek należy utrzymywać także w portfelu. Nie przechowywać w nim paragonów, gdyż to generuje kolejne wydatki. Co bardziej radykalni są zdania, że nawet przechowywanie w portfelu zdjęć bliskich nam osób nie jest dobrym pomysłem, gdyż niejako eksportuje to nasze finanse na rzecz tych osób, których fotografie w portfelu się znajdują. Powinniśmy zatem trzymać w portmonetce jedynie karty płatnicze i gotówkę, ewentualnie talizman runiczny lub numerologiczny, zapisany na kartce. Można też do portfela włożyć łuskę karpia, ale to po wigilijnej kolacji.

Zaopatrz się w drzewko szczęścia!

Grubosz jajowaty, czyli tzw. „drzewko szczęścia” to również świetne remedium na bogactwo. Roślina ta nie jest zbyt wymagająca, jeśli chodzi o uprawę, a uznaje się, że przyciąga do życia jego właściciela dobre finanse. Najlepiej, aby drzewko szczęścia zostało umieszczone w strefie bogactwa, czyli lewym rogu mieszkania na przeciwko drzwi wejściowych. Warto, aby roślina znalazła się w zielonej doniczce, gdyż kolor ten sprzyja przyciąganiu pieniędzy. Jeżeli jednak nie możemy sobie pozwolić na żywe drzewko szczęścia, warto pomyśleć nad zastąpieniem go także znaną wersją – wykonaną z drucika i bursztynów. Bursztyny, podobnie jak amazonit, malachit oraz szmaragd, mają właściwości związane
z przyciąganiem do naszego życia finansów.

Wykonaj prosty rytuał w nów Księżyca!

A może warto spróbować wykonać zaklęcie na poprawę sytuacji materialnej? Metoda ta być może nie spotka się z zainteresowaniem każdego, ponieważ wymaga nieco skupienia, ale może okazać się naprawdę skuteczna. Co należy zrobić? W trakcie nowiu Księżyca należy zapalić na stole dwie świece w kolorze zielonym. Obok nich stawiamy małe naczynie, łyżeczkę i trzy monety o niskim nominale. Do przygotowanej miseczki należy wsypać łyżeczkę cynamonu i łyżeczkę gałki muszkatołowej. Następnie mieszamy składniki i myśli o sumie pieniędzy, którą chcielibyśmy uzyskać. Myśląc o tej kwocie, bierzemy do ręki wcześniej przygotowane monety i rzucamy nimi tak długo, aż wypadnie orzeł i dwie reszki. Następnie przesypujemy proszek i monety na kawałek materiału, najlepiej w kolorze zielonym,
z którego wraz z zawartością formujemy mały woreczek i obwiązujemy go czerwoną nitką. Następnie potrząsamy całą zawartością woreczka i trzykrotnie wypowiadamy zaklęcie:

Pieniądze, przybywajcie służyć mi,
przybądźcie do mnie, trzy razy trzy!
Bogactwo przyjdzie w najlepszy sposób,
bez krzywdy dla żadnych innych osób.
Niech się tak stanie, tego trzeba mi,
pieniądze przybywajcie służyć mi!”

Na koniec przygotowany woreczek umieszczamy w strefie bogactwa (lewy róg mieszkania na przeciwko drzwi wejściowych) lub w miejscu, w którym przechowujemy dokumenty finansowe (faktury, rachunki itp.).

Warto jednak pamiętać, że nie samymi pieniędzmi człowiek żyje. Oprócz dbania
o strefę materialną, nie zapominajmy o szukaniu przyjaźni i zjednywaniu sobie pozytywnych ludzi wokół. Jeśli zadbamy o odpowiedni balans w naszym życiu – już stajemy się bogaczami. Udanego nowiu Księżyca!

Zostaw komentarz