Ósemka Buław

Ósemka Buław

Ósemka Buław – pozycja prosta

Jako karta dworu Buław, Ósemka Buław mówi o nadchodzących szybko wiadomościach dotyczących tak pracy jak i miłości. Ósemki wszystkich dworów dodatkowo łączą się z Siłą, kartą z Wielkich Arkan, dlatego Ósemka wskazuje tu też na wewnętrzną siłę wiążącą się z daną sytuacją lub wydarzeniem o które pytamy karty Tarota. Gdy Ósemka Buław pojawia się jako karta opisująca inną kartę, mówi o szybkiej komunikacji. Może to być wymiana wiadomości tekstowych lub e-maili, czegoś co może dotrzeć do adresata bardzo szybko.

Ósemka Buław pokazuje nam też niemal zakończony proces, podczas gdy Dziewiątka pokazuje zakończenie dzieła, a Dziesiątka wskazuje na cały cykl, do którego drogę musieliśmy przebyć, i jednym z kroków na tej drodze jest właśnie ten reprezentowany przez Ósemkę.


Ósemka Buław pojawiła się w Twoim rozkładzie? Nie jesteś pewien co dokładnie oznacza? Chcesz wiedzieć jakie dokładnie wiadomości Cię czekają? Nie zwlekaj, nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jeśli chodzi o miłość, możemy spodziewać się szybkiego romansu. Może być gwałtowny i namiętny, a także skończyć się tak szybko, jak się zaczął. Nie będzie wahania ani niepewności. Jeśli mówi o początku relacji, to opowiada o dwóch osobach, które wiedzą czego chcą, i nie będą bawić się w podchody, obie strony szybko wyrażą swoje uczucie, i nie będą kryć intencji wobec drugiej osoby.

Ósemka Buław – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej ta karta Tarota wskazuje na szybką wymianę myśli, która może zakończyć się niefortunnym nieporozumieniem. Warto wtedy pamiętać, jak bardzo ważne są starania w poradzeniu sobie z takimi przeszkodami, by nie utracić pozytywnej relacji z drugą osobą. Kluczem jest też, by zdać sobie sprawę, że wszystko zależy od osób zaangażowanych w tę wymianę. Od ich intencji zależy, czy wszystko uda się pozytywnie rozwiązać. Gdy więc widzimy tę kartę w odwróconej pozycji, gdy opisuje inne karty lub sytuacje, pamiętajmy by dołożyć wszelkich starań, by obie strony dobrze się rozumiały, a pomoże to uniknąć konfliktów.

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz