Panna

Przestaniesz mieć ochotę na wycieczki w gęsto zaludnione, hałaśliwe miejsca. Będziesz mieć ochotę na spokojne spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, dlatego jeśli rzeczywiście czujesz, że to będzie bardzo korzystne dla twojego samopoczucia, zaproś ich do siebie.

Otwórz butelkę ulubionego wina i rozkoszuj się cichym wieczorem wśród lubianych i znajomych twarzy. Warto będzie okazać im wsparcie, jeśli przechodzą przez jakiś trudny okres, a i z ich strony możesz liczyć na to samo. Odezwij się też do kogoś, o kim ostatnio myślisz, a wasz kontakt niejako się urwał. Na pewno bardzo to doceni. Postaraj się nie brać wszystkiego za bardzo do siebie. Oczywiście, trudno to osiągnąć, jednak w tym tygodniu będzie to bardzo ważne. Krytyka wymierzona w twoją stronę nie zawsze będzie merytoryczna, czasami ktoś będzie chciał ci tylko zrobić na złość, i jeśli zaczniesz się tym przejmować, jedyne co zrobisz to dasz tej osobie satysfakcję.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz