Panna

MIŁOŚĆ

Pod wpływem koniunkcji Wenus, Jowisza i Marsa przyciągniesz masę spojrzeń, posypią się komplementy i zaproszenia. Panny w związkach zechcą, by każde spotkanie z ukochanym było idealne. Słońce nakieruje Cię na dobre tory, odkryjesz, co uszczęśliwi Twojego partnera – jakiś wyjazd, nowa wędka czy bilety do kina. Samotne Panny także gdzieś się wybiorą. Do pary szukaj Byka lub Koziorożca, tylko te znaki będą Cię pociągać i bawić jednocześnie.

FINANSE

Słońce i Merkury w półsekstylach sprzyjają porządkom na biurku, w komputerze, głowie… Zaplanuj wykonanie prac wymagających czyjejś zgody; dzięki Marsowi w Twoim znaku nikt Ci się nie przeciwstawi. Co postanowisz, to będzie! W tym miesiącu warto na chłodno przyjrzeć się rozwojowi sytuacji w firmie, posłuchać plotek. Koniunkcja Jowisza popchnie Cię do szukania nowych wyzwań, ewentualnie do przebranżowienia się. Najpierw jednak zakończ to, nad czym obecnie pracujesz, a nie podpadniesz szefowi i nie narobisz sobie wrogów wśród kolegów.

ZDROWIE

Mars i Wenus w koniunkcji odejmą Ci lat. Różne dolegliwości mniej Ci się będą dawać we znaki, ale to nie znaczy, że możesz stołować się w barach szybkiej obsługi czy wychodzić z domu bez czapki. Ciepło jest ważniejsze od ładnej fryzury.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz