Papieżyca

Papieżyca

Papieżyca – pozycja prosta

Papieżyca przedstawia tajemniczą kobietę, siedzącą pomiędzy dwoma filarami: czarnym i białym. Symbolizują one negatywną oraz pozytywną energię. Pojawienie się tej karty mówi przede wszystkim, byśmy uwierzyli w siebie, ponieważ w głębi serca każdy z nas tego pragnie i na to zasługuje. Masz teraz szansę by osiągnąć wewnętrzny spokój, a dzięki niemu świeże spojrzenie na swoją sytuację, wystarczy że zaufasz temu, co podpowiada intuicja. Czas więc słuchać głosu płynącego z twojego wnętrza, a nie tego, co na twój temat do powiedzenia mają inni. Masz szansę na sukces, unikaj więc osób które mogą mieć na ciebie negatywny wpływ, lub sprawić że zrezygnujesz z osiągania swoich celów. Postaraj się wyjść poza znane schematy, może to zaowocować bardzo dużymi korzyściami. Jest duża szansa na to, że dowiesz się czegoś, co do tej pory było przed tobą ukryte. Może to dotyczyć ciebie, ale także jakiegoś wydarzenia lub innej osoby.


W Twoim rozkładzie pojawiła się Papieżyca? Nasi eksperci wyjaśnią Ci co dokładnie oznacza ta karta w Twojej sytuacji, do jakich osób się odnosi, i co powinieneś zrobić, jeśli masz problemy.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Papieżyca wskazuje na twoją duchowość, wiedzę oraz zrozumienie. By zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz od życia, musisz pokonać własne obawy. Pamiętaj, że to właśnie one powstrzymują cię przed osiągnięciem prawdziwego potencjału. Zamiast więc skupiać się na obawach, skup się na swojej kreatywności i intuicji. Jeśli będziesz sobą, czekają cię w przyszłości znaczące korzyści, wystarczy tylko opuścić strefę komfortu, przed której opuszczeniem zazwyczaj powstrzymuje nas strach. To też czas by zaufać swojemu instynktowi podczas inwestycji lub rozpoczynania nowego interesu. Warto zaryzykować, bo jeśli nie zrobimy nic, to nigdy nic nie zyskamy. To też czas by skupić się na miłości, nawet jeśli inni podpowiadają nam całkiem coś innego. Nie pozwól też dojść do głosu swoim kompleksom, ponieważ mogą sprawić, że wycofasz się w nieodpowiednim momencie.

Papieżyca – pozycja odwróconaPapieżyca w pozycji odwróconej wskazuje, że być może sugerujesz się złymi radami, lub masz wątpliwości co do własnej oceny rzeczywistości. Uważaj, bo inni będą starali się na ciebie wpłynąć, lepiej jednak zrobisz, jeśli zamiast ich sugestii, zastosujesz się do tego co podpowiada ci intuicja. Jeśli brakuje ci poczucia pewności siebie, daj sobie odetchnąć, znajdź trochę czasu dla siebie i zregeneruj siły.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz