Paź Buław

Karta Tarota Paź Buław

Często w naszym życiu pojawiają się takie momenty, w których zastanawiamy się, czy podjęliśmy dobrą decyzję. Gdy zadamy takie pytanie i w naszym rozkładzie pojawi się Paź Buław, możemy zignorować wątpliwości. Ta karta mówi nam nie tylko o tym, że znajdujemy się na właściwej drodze w życiu, ale że jest to też odpowiedni moment, by pozwolić sobie na ryzyko. Uwierzmy w siebie, zejdźmy ze znanych szlaków. Wyzwólmy kreatywność, która w nas drzemie. Tak naprawdę nie mamy się czego obawiać.

Jeśli chodzi o miłość i związki, Paź Buław mówi, byśmy otworzyli się na innych, a ktoś nowy może pojawić się w naszym życiu. To czas na poważne zmiany, które mogą dotyczyć naszych relacji z innymi. Bądźmy więc odważni, jeśli mamy okazję zaryzykować i rzucić się w wie nowej znajomości, warto będzie to zrobić. Cieszmy się pasją którą wniesie w nasze życie nowy związek. Miłość najlepiej udaje się wtedy, gdy jest wynikiem spontanicznych decyzji zgodnych z naszymi pragnieniami. To czas na nową miłość, a wraz z nią przychodzi też stabilizacja.Mówiąc o inwestycjach, Paź Buław wskazuje na to, że przestrzegając utartych norm nie osiągniemy wiele. Zamiast tego należy wyjść poza schematy, podążać za intuicją. Słuchaj głosu z wewnątrz, kieruj się przeczuciem, a nie zimną logiką. Myśl pozytywnie o tym, co może się zdarzyć, a podejmować decyzje należy szybko, i nie zastanawiać się nad nimi zbyt długo. Szybkość działania będzie niezwykle istotna.


W Twoim układzie pojawiła się karta Paź Buław? Chcesz przekonać się jak wskazywana przez nią kreatywność i niezależność odbije się w Twoim życiu? Spytaj naszych ekspertów, którzy Ci wszystko wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Paź Buław w odwróconej pozycji ostrzega, że naszym działaniom może brakować dojrzałości i mądrości. Łatwo podjąć złą decyzję, czy to dotyczącą miłości, czy też inwestycji. Wystrzegaj się przed działaniem podyktowanym obawami bądź brakiem pewności siebie. Zachowaj w życiu równowagę i unikaj podejmowania decyzji mogących wywrócić wszystko do góry nogami. Ma to znaczenie również jeśli chodzi o pracę: najlepiej odłożyć to wszystko na później, kiedy pojawią się bardziej sprzyjające okoliczności. To też nie czas na decydowanie o miłości, ciężko będzie ci znaleźć kogoś, komu łatwo będzie zaufać.
Autorem artykułu jest ekspert Akulina. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz