Paź Kielichów

Paź Kielichów

Paź Kielichów – pozycja prosta

Paziowie wszystkich Małych Arkan to wyjątkowe karty. Przedstawiają przejściowy proces, drogę którą przemierzamy od początku do zakończenia jakiegoś przedsięwzięcia, i zebrania owoców naszej pracy. Paź Kielichów, łączący się z uczuciami i emocjami, wskazuje na drogę zaczynającą się od pragnienia osiągnięcia prawdziwej miłości, do momentu w którym otrzymujemy nagrodę za nasze starania, czyli spełnienie w uczuciach. Można to zinterpretować jako odnajdujące się dwie połówki jabłka, dwie osoby których przeznaczeniem jest bycie razem.

Paź Kielichów, tak samo jak inni Paziowie, nie oznacza tylko jednej rzeczy. Pojawiają się w rozkładzie, gdy komuś udało się poradzić sobie z wieloma delikatnymi sytuacjami, które były nacechowane silnymi emocjami. W tym przypadku Paź Kielichów opowiada o podróży, zaczynającej się u podstaw, co przedstawia As, a kończącej się spełnieniem i zwieńczeniem dzieła, który to aspekt reprezentowany jest przez Dziesiątkę. Paź patrzy na cały ten proces, całą drogę, nie tylko na poszczególne jej elementy.


W Twoim układzie pojawił się Paź Kielichów? Nie wiesz co o tym sądzić i czego się spodziewać? Nasi eksperci wszystko wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jest to też karta Tarota mówiąca o wejrzeniu we własne wnętrze.  Warto spojrzeć na to co zrobiliśmy w przeszłości, czego pragnęliśmy, i czego pragniemy nadal, oraz jak bardzo się to zmieniło. Dzięki temu często możemy znaleźć odpowiedź na pytanie, czy dalej powinniśmy iść w obranym kierunku, czy czeka nas na tej drodze szczęście, czy wręcz przeciwnie.

Paź Kielichów – pozycja odwróconaW stosunku do osoby oznaczać będzie kogoś, na kim nie można będzie polegać, kto nas zawiedzie, jeśli ostatnio obiecał z czegoś się wywiązać. Jest to ktoś zmienny, kto nie kontroluje swoich odruchów i zbyt łatwo daje się ponieść emocjom. Karta ta w pozycji odwróconej może oznaczać też odwołanie jakiegoś zaproszenia, lub czas spędzony w nieprzyjemnym towarzystwie. Jest to też obawa przed zmianą, przed procesem opisanym w prostym ułożeniu tej karty. Z tym strachem musimy sobie poradzić, w innym wypadku będzie nas ciągle powstrzymywał przed osiągnięciem marzeń.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz