Piątka Kielichów

Piątka Kielichów

Piątka Kielichów przedstawia trzy przewrócone kielichy, oraz dwa jeszcze stojące. Postać na karcie jest zwrócona w stronę leżących kielichów, pochyla przy tym głowę, żałując tego co zostało utracone. Nie widzi tego, co ocalało, czyli pozostałych dwóch pucharów, stojących za nią. Przekaz jest w tym momencie jasny – zaakceptuj to, że nie wszystko co się wydarzyło da się odmienić, i bądź wdzięczny za to, co masz. Karta ta mówi nam też, byśmy otworzyli oczy, nie dając się zaślepić emocjom, bo mogą przeszkodzić nam w dostrzeżeniu tego, jaki świat jest naprawdę, i że nie zawsze rzeczywistość jest tak ponura, jak nam się wydaje.

Piątka Kielichów wskazuje również na nadchodzące rozczarowania dotyczące sfery emocjonalnej. Oznacza to jednak również, że wyniknie z tego dla nas bardzo cenna nauka, która później na pewno zaprocentuje. Wszystko co nam się przydarza, ma głębszy sens i powinno być traktowanie jako lekcja do odrobienia, nawet jeśli na początku przynosi nam tylko smutek. Przykładem jest związek, w którym jesteśmy nieszczęśliwy. Koniec takiej relacji, zwłaszcza nagły, jest obiektywnie czymś pozytywnym, jednak mimo to możemy przeżywać smutek związany z rozstaniem. Jednak potem, analizując wszystko co poszło nie tak w tym związku, stajemy się bardziej świadomi poczucia własnej wartości.


W Twoim układzie pojawiła się Piątka Kielichów? Nie wiesz co dokładnie oznacza? Nasi eksperci wszystko dokładnie wyjaśnią! Otrzymasz wróżbę dokładnie odnoszącą się do Twojej sytuacji!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Piątka Kielichów – karta nadzieiPiątka Kielichów jest kartą nadziei. Mówi, byśmy nawet jeśli coś utraciliśmy, nadal byli wdzięczni za to, co nam zostało. Nie powinniśmy skupiać się na żalu, by nie przeoczyć dobrych rzeczy czekających na naszej drodze. Karta ta wskazuje też, iż przyszedł czas na zastanowienie się nad tym, co jest dla nas naprawdę ważne w życiu. Bądźmy też wdzięczny za to co mamy, wyciągnijmy wnioski z negatywnych doświadczeń. Nie czas przejmować się tym, co już się wydarzyło i nie mamy na to wpływu, lub martwić się tym, co może się wydarzyć. Skupmy się na teraźniejszości, co pomoże nam znaleźć w sobie mądrość, której na pewno będziemy potrzebować.

 

Piątka Kielichów – pozycja odwrócona

W odwróconej pozycji Piątka Kielichów mówi o pozytywnych wydarzeniach mających bezpośredni wpływ na nasze życie. Zaufaj swojej intuicji, uwierz w to, że twoje potrzeby zostaną zaspokojone. Dotyczyło to będzie wszystkich aspektów twojego życia, kariery, miłości bądź finansów. Myśl pozytywnie, nie trać pogody ducha, a na pewno przyciągniesz to, co dla ciebie najlepsze.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz