Najlepsze miejsce na podróż dla znaków zodiaku

Jakie jest najlepsze miejsce na podróż dla znaków zodiaku? Każdy z nas ma swoje upragnione miejsce które chciałby odwiedzić, jeśli jednak już tam byliśmy, albo chcemy sprawić niespodziankę komuś innemu, ale nie jesteśmy pewni czy dokonamy właściwego wyboru, warto sprawdzić jego znak zodiaku! Bazując na tym jaki ma znak zodiaku, możemy sprawdzić, co na pewno mu się będzie podobało!

Jeśli chodzi o najlepsze miejsce na podróż dla znaków zodiaku, to dla Barana wakacje powinny był pełne wrażeń i ruchu, przygoda w której bez przerwy coś się dzieje. Lubią wspinaczki, odwiedzanie egzotycznych i mało popularnych miejsc, gdzie mogą poznać lokalną ludność i poznać tamtejsze zwyczaje. Jeśli chodzi o kraje, to idealnym wyborem dla tego znaku zodiaku będą Japonia lub Indonezja.

Ktoś o tak hedonistycznym usposobieniu jak by potrzebuje wakacji podczas których będzie miał okazję dużo wypoczywać, wyspać się, popływać na materacu i spróbować lokalnych specjałów. Uwielbiają jedzenie, targi i rękodzieło ludowe. Byk będzie chciał spróbować i dotknąć wszystkiego, uparcie zaglądając tam, gdzie tylko się da. Idealnymi miejscami dla Byka będą Grenlandia lub Cypr.

Uwielbiają być w ruchu. Nie będą wybrzydzać jeśli chodzi o cel wędrówki, bo nawet podczas dalekiej podróży po drodze mogą trafić się wspaniałe widoki. Gdy podróżują, najbardziej lubią się zatracić w wędrówce, poznając tubylców i próbować porozumieć się w języku, który najbardziej pasuje do sytuacji i który akurat znają. Gotowe do poznawania nowych rzeczy, ciekawskie Bliźnięta z radością zwiedzą cały świat. Na dobry początek dobrze je wysłać do Wenezueli, Belgii lub Armenii.

Jeśli Rak odczuwa potrzebę podróżowania, zazwyczaj chce się poczuć w nowym miejscu jak w domu. Chce poszerzać swoje horyzonty i poznać inne perspektywy, a jeśli już gdzieś wyjechać, to najlepiej daleko. W nowym kraju będzie jadł to co jedzą tutejsi, poznawał ich tradycję i zwyczaje rodzinne. Idealne miejsce na wakacje dla Raka to Południowa Afryka, Nowa Zelandia lub Holandia.Chcesz odnaleźć miejsce, w którym dobrze się poczujesz? Pragniesz odkryć, dokąd powinieneś zmierzać w swoim życiu? Dowiedz się jakie jest najlepsze miejsce na podróż dla znaków zodiaku. Poradź się naszych duchowych ekspertów, pomogli już wielu osobom takim jak Ty!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Lwy lubią ciepłe, przytulne miejsca, wielkie stolice państw które widać z daleka, pokoje hotelowe z których widać pałace i królewskie rezydencje. Lubią też luksusowe miejsca gdzie jest dużo słońca, a wrodzona skłonność do działania sprawia, że chcą zwiedzić tyle ile tylko się da. Idealne miejsca dla Lwów to Włochy, Kuba lub Hawaje.

Panny na pewno dużo uczą się podczas swoich podróży, przykładają uwagę do historii i tradycji, ale co naprawdę je fascynuje, to inna fauna i flora, egzotyczna przyroda, dzikie góry. Interesować będą je duchowe aspekty danego społeczeństwa, ale również przemiany historyczne i życie codzienne. Idealnym miejscem dla Panny będzie Brazylia, Egipt i Grecja.

Waga widzi wakacje jako okazję by nauczyć się czegoś nowego i poznać interesujących ludzi. Lubi edukacyjne wycieczki, sklepy z antykami, poznawanie się z miejscowymi i, jeśli to możliwe, sfotografować wszystkie popularne miejsca w których była. Idealne miejsce dla Wagi to Argentyna, Austria lub Tybet.

Skorpion potrafi tak bardzo przywiązać się do miejsca, które często odwiedza, że w końcu może zdecydować się tam osiedlić. Zazwyczaj lubią podróżować do miejsc, gdzie mają blisko wodę, trzymają się więc blisko morza lub rzeki. Na wycieczki najbardziej lubią wybierać się ze swoimi najbliższymi. Idealnym miejsce na wypoczynek dla Skorpiona będzie Norwiegia, Maroko lub Zimbabwe.

Strzelec uwielbia podróże tak bardzo, że jeśli chodzi o najlepsze miejsce na podróż dla znaków zodiaku, to nie jest dla niego ważne gdzie właściwie się wybiera. Na lotnisku czuje się tak dobrze jak w domu. Gdy dotrze w jedno miejsce, w głowie już planuje kolejne podróże, wymyśla następne miejsca które chciałby odwiedzić. To nie jest tak, że zupełnie nie obchodzi go gdzie się znajduje. Całym sobą stara się chłonąć atmosferę nowego miejsca. Na pewno nie powinien ominąć Hiszpanii, Boliwii i Tajlandii.

Koziorożec będzie chciał odwiedzić popularne miejsce tylko po to, by zobaczyć, o co tyle hałasu. Na pewno skorzysta ze wszystkiego, co będzie tam do zaoferowania, zwiedzi wszystkie atrakcje i zakosztuje nocnego życia. Po jakimś czasie stwierdzi jednak, że nie ma to jak w domu. Dla Koziorożca ważnym jest też to, czego będzie mógł się nauczyć podczas swoich podróży. Idealna wycieczka dla Koziorożca to wycieczka do Indii, Meksyku lub Serbii.

Wodnik pragnie przeżyć podróż, która będzie naprawdę oryginalna. Nigdy nie wróci z nowego miejsca bez jakiejś pamiątki, która będzie mu pozwalała wracać myślami do niezwykłych chwil, które tam przeżył. Wodnik uwielbia zmiany i nowości, jest spontaniczny i niezależny, ma więc skłonność by wybrać miejsce przeznaczenia pod wpływem chwili. Powinien wybrać się do Szwecji lub Etiopii.


Często można dać się zwieść spokojnej i cichej naturze Ryb, podpowiadającej, że nie zależy im na tym gdzie właściwie się wybiorą. Prawda jest taka, iż uwielbiają wodę, i czują, że ich prawdziwa natura skrywana jest w głębi oceanu, dlatego bardzo docenią wycieczkę podczas której będą mogły spędzać czas na plaży. Na pewno skorzystają też z okazji by wybrać się gdzieś bardzo daleko, w poszukiwaniu własnej tożsamości. Dużo radości sprawi Rybom wycieczka za ocean, lub w takie egzotyczne miejsca jak Antarktyda lub Sahara.

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Zostaw komentarz