Pomoc

Telefon on-line
Wybierając tę formę kontaktu z doradcą masz pewność, że zawsze otrzymujesz najbardziej korzystną cenę za minutę połączenia!

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz doradcę z którym chcesz nawiązać kontakt. Wszystkich doradców znajdziesz na podstronie TUTAJ
 3. Przejdź na podstronę wybranego doradcy.
 4. Kliknij w wiget dostępny w prawym, dolnym rogu.
 5. Wybierz ROZMOWĘ GŁOSOWĄ, jeśli chcesz zadzwonić do doradcy (uwaga, aby rozpocząć rozmowę podłącz słuchawki z mikrofonem do komputera). Po nawiązaniu połączenia na bieżąco będzie wyświetlany czas rozmowy oraz stan Twojego konta. Ilość punktów na koncie będzie aktualizowana co 1 minutę. Zakończ rozmowę w dowolnym momencie poprzez kliknięcie w ZAKOŃCZ. Jeśli w czasie rozmowy punkty zgromadzone na Twoim koncie zostaną wyczerpane nastąpi automatyczne zakończenie rozmowy.

Ta forma kontaktu jest dostępna z każdego miejsca na świecie!

Chat on-line
Wybierając tę formę kontaktu z doradcą masz pewność, że zawsze otrzymujesz najbardziej korzystną cenę za wiadomość!

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz doradcę z którym chcesz nawiązać kontakt. Wszystkich doradców znajdziesz na podstronie TUTAJ
 3. Przejdź na podstronę wybranego doradcy.
 4. Kliknij w wiget dostępny w prawym, dolnym rogu.
 5. Wybierz CHAT aby zadać doradcy pytanie w formie pisemnej. Pamiętaj, że w jednej wiadomości możesz zadać tylko jedno pytanie. Po rozpoczęciu chatu na bieżąco będzie wyświetlany stan Twojego konta. Ilość punktów na koncie będzie aktualizowana po każdej wysłanej do doradcy wiadomości. Jeśli ilość punktów zgromadzonych na Twoim koncie będzie niewystarczająca opcja wysłania wiadomości zostanie zablokowana do chwili doładowania konta.

Ta forma kontaktu jest dostępna z każdego miejsca na świecie!

Telefon na 0-700
Zadzwoń do doradcy na specjalny numer premium. Wykonaj połączenie z telefonu komórkowego lub stacjonarnego.

 1. Wybierz doradcę z którym chcesz nawiązać kontakt. Odwiedź jego profil na stronie www.ezo-porada.pl.
 2. Odszukaj na profilu doradcy specjalny numer 0 700 na który możesz wykonać połączenie ze swojego telefonu komórkowego lub stacjonarnego.
 3. UWAGA! Usługa jest dostępna tylko dla użytkowników przebywających na terytorium Polski posiadających telefon komórkowy zarejestrowany w sieci ORANGE, PLAY, PLUS lub T-MOBILE lub telefon stacjonarny.

Sms-chat
Wyślij wiadomość do doradcy na specjalny numer premium. Odpowiedź przyjdzie prosto na Twoją komórkę!

 1. Wybierz doradcę z którym chcesz nawiązać kontakt. Odwiedź jego profil na stronie www.ezo-porada.pl.
 2. Odszukaj na profilu doradcy specjalny numer 72XX na który należy wysłać sms. Pamiętaj, aby pierwszą wiadomość rozpocząć od wpisania komendy, która sprawi, że sms zostanie skierowany do właściwego doradcy, np. EZO.APOLONIA.
 3. Wiadomość zwrotna od doradcy zostanie nadesłana na telefon z którego został wysłany sms.
 4. UWAGA! Usługa jest dostępna tylko dla użytkowników przebywających na terytorium Polski posiadających telefon komórkowy zarejestrowany w sieci ORANGE, PLAY, PLUS lub T-MOBILE.

Zamówienia callback
Callback to system zamówień rozmowy z doradcą, której realizacja jest możliwa po dokonaniu przedpłaty. Użytkownik, który zamawia rozmowę z doradcą ustala w obrębie możliwych pakietów na ile minut na oddzwonić do niego doradca. Aby złożyć zamówienie na call-back:

 1. Wybierz doradcę, który ma do Ciebie zadzwonić. Wszystkich doradców znajdziesz na podstronie www.ezo-porada.pl/category/eksperci/
 2. Określ ile minut ma trwać Wasza rozmowa – 10 minut, 30 minut lub 60 minut.
 3. Wypełnij krótki formularz zamówienia rozmowy. Podaj nam kilka podstawowych informacji o sobie, określ czas w którym doradca ma do Ciebie zadzwonić.
 4. Dokonaj płatności za wybraną ilość minut. Wybierz dowolny sposób płatności (blik, przelew, PayPal lub płatność mobilną).
 5. Doradca nawiąże z Tobą kontakt w określonym przez Ciebie w formularzu czasie.
 6. Jeśli nie zdążysz odebrać połączenia od doradcy nie martw się! Doradca spróbuje ponownie nawiązać z Tobą kontakt.

5 minut gratis - promocja

 1. Promocja jest skierowana do wszystkich nowych użytkowników – zarówno zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na podstronę wybranego doradcy i wybrać opcję „5 MINUT GRATIS – PROMOCJA” z kategorii usług call back. Po wypełnieniu formularza zamówienia doradca oddzwoni do Ciebie na 5 minut zupełnie bezpłatnej porady. Po upływie 5 minut połączenie zostanie automatycznie zerwane. Z promocji „5MINUT GRATIS” można skorzystać tylko raz .