Pustelnik

Gdy w układzie ukazuje nam się Pustelnik, można śmiało przyjąć, że potrzebujemy zmiany w naszym życiu, i jest to nasze pragnienie z którego możemy nawet nie zdawać sobie sprawy. W naszym życiu musiał pojawić się archetyp Pustelnika, i należy zastanowić się, jaką drogę należy potem obrać. Pustelnik, jako mądry starzec, prowadzi nas ku rozwojowi i poszerzeniu naszej świadomości.

Pustelnika nie satysfakcjonują szybkie, małe zmiany, chodzi tutaj o bardzo silną zdolność do zmian, które w znaczący sposób wpływać będą na całe nasze życie, długo będą trwać, i dotyczyć tych najbardziej znaczących aspektów naszej rzeczywistości.

Przy pytaniu o uczucia, Pustelnik oznacza nasze pragnienie odnalezienia bratniej duszy i zaznania tej prawdziwej miłości. Na karcie postać Pustelnika patrzy w lewo, co w Tarocie oznacza przeszłość. Niesie ze sobą latarnię, dzięki niej rzuca nowe światło na wydarzenia z przeszłości, sprawia, że z tych wydarzeń możesz wyciągnąć wnioski, które przydadzą ci się teraz. Otrzymujesz od niego lekcję, mówiącą o tym, że wszystkie twoje poprzednie relacje doprowadziły cię do miejsca w którym jesteś dziś, jednak należy zaakceptować, że są częścią przeszłości i ruszyć dalej.

Pustelnik skłania nas do tego, byśmy zadali sobie pytania: czy mamy bagaż emocjonalny, który może mieć wpływ na obecny związek? Czy może twój partner ma podobny bagaż?


Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Karta ta mówi nam, ze czas porzucić ten bagaż, mimo tego, iż relacje z przeszłości mogą być dla nas bardzo ważne. Nie należy jednak przez to pozwolić im mieć negatywny wpływ na nasz obecny związek.

Pustelnik podczas pytania o pracę lub karierę mówi nam o tym, że warto dać sobie trochę czasu by pomyśleć o tym, czego rzeczywiście chcemy od naszej pracy. Czy obecna posada daje nam satysfakcję której chcemy, i czy nabywamy dzięki niej potrzebne umiejętności? Jeśli nie, to co można by zmienić?

Warto więc zadać sobie parę pytań, na przykład o to czy czujemy się dzięki tej pracy potrzebni, czy dajemy coś innym, i czy dzięki niej czujemy, że nasze życie ma sens? To bardzo ważne aspekty, które w naszym życiu, właśnie też dzięki pracy, powinny zostać zbalansowane, byśmy mogli poczuć się spełnieni.
Autorem artykułu jest ekspert Bogumiła. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Komentarze

  1. To prawda, byłam wiele lat w nieudanym związku nieszczęśliwa, a w układzie często pojawiał mi się pustelnik. Teraz jestem szczęśliwa z moją “bratnią duszą”. Trzeba zwracać na takie rzeczy uwagę, gdyż wszystko jest w kartach.

Zostaw komentarz