Rak

MIŁOŚĆ

Dzięki Wenus w sekstylu będziesz atrakcyjny, uśmiechnięty. Mimo wielu zadań w pracy i domu znajdziesz czas dla partnera, nawet kosztem snu czy treningu. Jednocześnie pamiętaj, by mówić jasno, czego oczekujesz, o czym marzysz, bo przez Słońce w kwadraturze pojawią się jakieś niedopowiedzenia i zgrzyty. Od drugiej połowy miesiąca bardziej romantyczna aura. Nie zapraszajcie znajomych, krewnych, tylko cieszcie się sobą. Samotnym Rakom na widok dawno niewidzianej osoby żywiej zabije serce. Z Koziorożcem lub Bykiem pojawią się wspólne tematy, a z Panną zaczną nowe.

FINANSE

Choć Słońce w kwadraturze postawi na Twojej drodze różne marudne i irytujące osoby, to Jowisz w sekstylu radzi, byś nikogo nie pouczał, nie oceniał, tylko więcej rozmawiał i dbał o dobrą atmosferę. Jeśli nie będziesz się spieszyć i denerwować, wiele zrobisz. Pod koniec miesiąca Słońce w trygonie pomoże nawiązać nić porozumienia i przekonać kolegów, a nawet surowego szefa, do swojego planu na wzbogacenie firmy.

ZDROWIE

Dbaj o siebie (nie wychodź rano bez śniadania, nie zarywaj nocy i nie pij alkoholu), a nie zagrożą Ci grypa, ani chrypa. Zajmij się wyglądem, Wenus w sekstylu sprzyja wielkiej przemianie u fryzjera. Myślisz o trwałej albo o przefarbowaniu włosów? Trafisz na osobę, która dobierze idealny odcień do Twojej cery.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz