Runa Algiz

Runa Algiz

Runa Algiz to najsilniejsza runa ochronna z całego Futharku. Symbolizm tej runy można interpretować na wiele sposobów. Może przedstawiać gałęzie drzewa Yggdrasil, kwiat otwierający się na promienie słońca, lub poroże łosia.

Runa oznacza otworzenie się na energię wszechświata, niegdyś zaś reprezentowała komunikację z bogami i istotami zamieszkującymi wyższe wymiary egzystencji, takimi jak Walkirie, czuwające nad wybranymi i zabierające godnych wojowników do Valhalli.

Ezoteryczne znaczenie runy znajduje swoje odbicie w jej właściwościach ochronnych. Więź z boskością którą oznacza Algiz daje nam szansę na zdobycie przychylności sił wyższych.

Runa Algiz w kontekście historycznym

Utożsamiano ją z białym łosiem, który dla Skandynawów błogosławieństwo sił wyższych dla każdego, komu dane było ujrzeć to dostojne zwierzę. Łączona jest z bogiem Heidmallem, w magii używana do ochrony i podczas polowania. Energetycznie runa należy do sfery ducha.


Przekonaj się w jaki sposób runa Algiz mogłaby odmienić Twoje życie. Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią, wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Algiz podczas wróżbAlgiz mówi nam o sukcesie, który osiągamy poprzez zgłębianie tematów naszych zainteresowań. Jeśli tylko przyłożymy się do tego, na czym nam zależy, będziemy mogli spodziewać się szybkiego rozwoju sytuacji. Warto też być ostrożnym i uważnym, by nie dać się zaskoczyć nieprzewidzianym sytuacjom. Dzięki wiedzy i jasności umysłu pokonamy wszystko co stanie nam na drodze.
Mimo obaw, należy odważnie iść naprzód drogą, na którą raz się zdecydowaliśmy. Runa Algiz jasno mówi o odwadze, którą przeciwstawić należy obawom. Najbardziej boimy się tego, czego nie znamy, i stawienie temu czoła jest ważnym elementem jeśli chodzi o znaczenie tej runy. Powinniśmy pokonywać swoje strachy, zamiast pozwalać nim nami rządzić.

W pozycji odwróconej musimy być ostrożni jeśli chodzi o nowe przedsięwzięcia. Miejmy też baczenie na nasze zdrowie. Musimy zachowywać się odpowiedzialnie i unikać osób, które mogą chcieć nas wykorzystać.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz