Runa Ehwaz

Runa Ehwaz

Runa Ehwaz oznacza ruch, symbolizuje więc wszystkie pojazdy których używamy do przemieszczania się. Mówi też o współpracy i więzi naszego ciała i duszy. Metafora jeźdźca na koniu dobrze oddaje naturę tej relacji. I dusza i ciało to oddzielne elementy, razem istniejące w harmonii.

Runa ta nie oznacza siły, a perswazję, sugestię oraz współpracę. Rozstrzyga kto powinien przejąć ster w danej sytuacji, jak postąpić wobec zaistniałego konfliktu lub jak naprawić związek, w którym coś zaczęło się psuć. Ehwaz mówi o zdolności do adaptacji, dostosowaniu się i pragmatyzmie.

Lojalność i zaufanie budowane między partnerami w trakcie trwania związku umacnia emocjonalną i duchową więź. Aby stworzyć prawdziwą, mocną relację, potrzeba właśnie takiej mieszanki emocji i intelektu, co również ściśle łączy się z przekazem tej runy dotyczącym współpracy. Szczególnie ważne są w przypadku Runy Ehwaz te energie, które łączą kobietę i mężczyznę w związku małżeńskim.


Chcesz wiedzieć jaka runa będzie dla Ciebie najlepszym talizmanem? Która pomoże Ci odmienić swoje życie tak, żeby wyglądało jak Ty tego chcesz? Nasi eksperci wyjaśnią, jak to zrobić!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Ehwaz w kontekście historycznym

Tłumaczenie tej runy to dosłownie: „koń”. Łączona jest z bogami Freyem i Freyją. Energetycznie należy do sfery ducha. Podczas magicznych rytuałów używana była do zaczerpnięcia sił, pomagania w komunikacji i przemieszczaniu się, oraz w rzucaniu zaklęć.

Runa Ehwaz podczas wróżbJest to symbol prawdziwej przyjaźni i nierozerwalnych więzi. Mówi, że by osiągnąć sukces w naszym przedsięwzięciu, będziemy potrzebować silnego zaangażowania. Dodatkowo, zapewnia nas że nasz plan powiedzie się od początku do końca, i będziemy mieć kontrolę nad tym, co zamierzamy – może być to jakieś zadanie, przedsięwzięcie albo podróż. Pokazuje też partnerstwo, zaufanie, wierność i lojalność.

W pozycji odwróconej oznacza problemy, przeszkody na drodze. Upewnij się, że nie działasz zbyt późno lub zbyt pochopnie. Być może robisz coś, co nie jest dla ciebie korzystne w obecnym okresie.

 

Autorem artykułu jest ekspert Rufin. Skontaktuj się z nim już teraz! Kliknij tutaj.

Zostaw komentarz