Runa Fehu

Runa Fehu

Runa Fehu – znaczenie tej runy kojarzyć się nam powinna przede wszystkim z dobrobytem. Dobrobyt ten może przyjmować różne postaci, chodzi więc zarówno o bogactwo duchowe, jak i fizyczne. Dotyczy więc pieniędzy, ale także innych dóbr materialnych: inwestycji, nieruchomości czy cennych przedmiotów. Wskazuje też na determinację i siłę duchową, która pozwala nam osiągnąć to bogactwo. Poza tym przypomina o tym, że równie ważne co osiągnięcie bogactwa, jest utrzymanie go przy sobie.

Runa ta określa też nasze nastawienie do tego co mamy. O nasze bogactwa powinniśmy dbać, żeby nas nie opuściły, ale też inwestować je, dzięki czemu zapewnią nam bezpieczną przyszłość. To dotyczy tak samo dóbr materialnych, jak nasze domy, samochody i pieniądze, ale także drogich nam wartości duchowych: miłości, przyjaźni i dobra. Pomnażanie majątku nie jest celem samym w sobie, i runa Fehu przypomina nam, że największe szczęście daje nam dzielenie się nim.

Runa Fehu jest więc też runą mówiącą o kontroli, o tym czy panujemy nad bogactwem, które do nas trafiło i które udało nam się osiągnąć, czy też może łatwo nam przychodzi roztrwanianie go.

Runa Fehu – znaczenie historyczneRuna Fehu przypisywania jest bogowi Freyowi, lub bogini Freyi. W alfabecie odpowiada literze „f”, i utożsamiana jest z żywiołem ognia. Obraz przypisany tej runie to krowa. Wywodzi się to z dawnych czasów, kiedy to stan liczebności stada krów posiadacza świadczył o jego majętności. Dobry gospodarz dbał o to, by jego stado się powiększało, zwiększając jego zamożność, stąd powiedzenie, że pieniądz rodzi pieniądz.


Chcesz wiedzieć co runy mają do powiedzenia o Twoim życiu? Może przydałby Ci się runiczny talizman i chcesz wiedzieć jak go zrobić? Nasi eksperci opowiedzą Ci o wszystkim!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Fehu – znaczenie podczas wróżb

W pozycji normalnej mówi o tym, czego pragniemy. Może to być bogactwo, jak pieniądze, ale może to też być poczucie samodzielności które dzięki pieniądzom można zdobyć. W pozycji odwróconej oznacza porażkę, sytuację w której nie udaje nam się osiągnąć zamierzonego celu. Ważne jest, by zastanowić się, co musimy zrobić w danej sytuacji by się udało, czego nam brakuje do osiągnięcia sukcesu.

Autorem artykułu jest ekspert Emilia. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz