Runa Laguz

Runa Laguz

Runa Laguz to symbol życiodajnej siły kojarzonej z wodą. Całe życie na naszej planecie zależne jest od wody, runa ta symbolizuje więc uniwersalny ocean, jedność wszelkiego życia: przeszłego, obecnego i przyszłego. Ukryta pod powierzchną naszej osobowości jest też ludzka podświadomość, tak samo jak wiele rzeczy może skrywać się pod powierzchnią wody. Oczywiście zawsze musimy uważać, żeby nasza podświadomość nie wyrwała się spod kontroli, jeśli nagromadzone jest w niej wiele negatywnych emocji, to może przynieść opłakane skutki.

Laguz pokazuje nam też, jak ważne jest płynięcie z prądem. Czasami nie pozostaje nam nic innego, a stawianie oporu może sprawić, że żywioł i tak porwie nas ze sobą, wyrządzając przy tym jeszcze więcej szkód. Runa mówi też o kluczowym dualizmie naszego życia: nie możemy długo żyć bez wody, ale gdy wody jest nadmiar, bardzo szybko możemy utonąć. Skłania nas to do szukania złotego środka.

Runa Laguz w kontekście historycznym

Tłumaczenie tej runy dosłownie oznacza wodę, utożsamia się ją z bogami Njordem i Nerthusem, a podczas rytuałów magicznych używana była by pokonać swoje strachy, ustabilizować rozchwiane emocje, lub odkryć to, co zostało ukryte. Energetycznie należy do żywiołu wody.


Chcesz wiedzieć co runy mogą powiedzieć o Twoim życiu? Jak je zmienić, żeby wyglądało tak, jak powinno wyglądać? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Laguz podczas wróżbDzięki tej runie wiemy, iż ważna jest więź między świadomą a podświadomą częścią naszego umysłu. Pamiętajmy też, że tylko akceptując naszą prawdziwą naturę nasze życie będzie płynąć tak, jak zostało nam to przeznaczone. Z harmonii do której powinniśmy dążyć płynie emocjonalna równowaga, tak w nas samych, jak i równowaga z naszym otoczeniem. Pamiętajmy też, że nasze życie – tak samo, jak ocean – zawsze powinno być w ruchu. Nie unikajmy zmian, zaakceptujmy je.

Runa Laguz w odwróconej pozycji mówi nam, że zaniedbujemy naszą intuicję, nie słuchamy tego, co szepcze nam podświadomość. Ona również potrzebuje, by ktoś ją wysłuchał. Ignorując tę część naszej osobowości, nigdy nie osiągniemy wewnętrznej równowagi.

Autorem artykułu jest ekspert Grażyna. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz