Runa Ingwaz

Runa Ingwaz

Runa Ingwaz mówi o samotności i izolacji od innych, do której uciekamy się, by mogła w nas przejść przemiana jakiej potrzebujemy. Łączy się z rozwojem osobistym. Jest to też runa patronująca męskiej płodności. Opisuje nasz potencjał energetyczny, który zanim zostanie wyzwolony, musimy akumulować w sobie przez jakiś czas. Może to być dojrzewanie w nas jakiegoś pomysłu na biznes, lub pragnienie które chcemy zrealizować i powoli się na to decydujemy. Ingwaz opowiada nam o procesie takiego dojrzewania, przeistaczania się poczwarki w swoją dorosłą formę, i nabywania nowych cech dzięki takiej transformacji.

To wszystko ma też w sobie nieco poświęcenia. Bardzo często nasze poprzednie ja musi umrzeć, byśmy mogli narodzić się jako ta nowa osoba. To poświęcenie wywodzi się z tradycji wojowników, gotowych umierać za wyznawane ideały. Ten kolejny przejaw męskiej energii również jest ściśle połączony z runą Ingwaz.

Runa Ingwaz w kontekście historycznym

Utożsamiana z bogami Ingiem i Freyem, energetycznie należy do żywiołu ziemi. Podczas magicznych obrzędów używana była do zapewnienia płodności (również płodów rolnych), dobrego zdrowia, i wprowadzenia równowagi w czyjeś życie.


Zastanawiasz się jak odnaleźć sens życia? Może chcesz wiedzieć, czy idziesz w dobrym kierunku? Runy wyjaśnią Ci wszystkie wątpliwości, wystarczy, że spytasz naszych ekspertów.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Ingwaz podczas wróżbMówi o zakończeniu dzieła, nieuchronnemu końcu jakiegoś okresu lub wydarzenia. Może też oznaczać zajście w ciążę. Runa ta utożsamiana jest ze zdrową seksualnością, silną, pełną dobrych uczuć rodziną i bezpiecznym domem. Jest symbolem ochrony i prowadzącego nas w ciemności światła, duchowej inspiracji.

Na ścieżce duchowej możesz czuć się samotny, jednak właśnie w takiej sytuacji może w nas pojawić się inspiracja, która pozwoli nam się rozwijać. Ta iskra inspiracji może zostać rozdmuchana do buchającego płomienia dzięki naszej wytrwałości. Szukajmy więc wytrwale odpowiedzi i nie dajmy się rozproszyć niewiele znaczącym myślom.

Runa Ingwaz nie ma pozycji odwróconej.

Autorem artykułu jest ekspert Emilia. By się z nią skontaktować kliknij tutaj.

Zostaw komentarz