Runa Mannaz

Runa Mannaz

Runa Mannaz to runa odnosząca się do pierwiastka boskości który ma w sobie każdy z nas. Dotyczy naszej egzystencji i zbiorowego potencjału. Dotyczy wielu sfer życia: naszych marzeń, planów, oraz tego jak widzimy siebie i innych. Skupia się na zrozumieniu naszej natury, i wszystkiego czego ona dotyczy, całego dualizmu naszego istnienia: tego, że jesteśmy niekiedy zarazem silni i słabi, potrafimy kochać i nienawidzić. Nasza natura składa się z tych wszystkich odcieni szarości.

Aby udało nam się zrozumieć innych, musimy najpierw zrozumieć samych siebie. Bardzo często irytujemy się na innych, ale przyczyny tego leżą wyłącznie w nas samych. Dzięki zrozumieniu tych aspektów, otworzymy się na siebie oraz na tych którzy nas otaczają.

Pamiętajmy też, by okazywać wyrozumiałość wobec wad innych. Nie zawsze są ich świadomi, i nie zawsze chcą nam sprawić przykrość. Poza tym sami na pewno też mamy wady. Jako, że runa ta pomaga zrozumieć naturę ludzkiej duszy, bardzo sprzyja wszystkim humanistom: literatom, poetom i filozofom.


Przekonaj się jaki wpływ talizman z runy Mannaz miałby na Twoje życie i czy warto go zrobić! Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Mannaz w kontekście historycznym

Tłumaczenie nazwy tej runy to po prostu „człowiek”. Łączona z bogami Heimdallem, Odynem i Friggiem. Energetycznie należy do sfery ducha.

Runa Mannaz podczas wróżbRuna ta symbolizuje porządek społeczny, pozwalający nam osiągnąć nasz pełen potencjał. Może oznaczać sukces w jakiejś dyskusji lub pomyślne przeforsowanie jakiegoś pomysłu w pracy. Symbolizuje też kreatywność, inteligencję, zwraca uwagę na istotność planowania naszych działań, oraz na istotność współpracy podczas dążenia do wspólnych celów.

Pamiętaj, że by osiągnąć spełnienie, musimy osiągnąć tez równowagę między naszym ciałem oraz umysłem. Zaakceptujmy to, że mamy wady, ale też to, że mamy w sobie wiele dobrych cech.

W pozycji odwróconej mówi, że wiele jeszcze przed nami, nim dojdziemy do celu, i zanim osiągniemy to co chcemy osiągnąć, czeka nas ciężka praca w tym kierunku. Ważne może być też wyrwanie się spod wpływu starych nawyków.

Autorem artykułu jest ekspert Jolanda. Kliknij tutaj by się z nią skontaktować.

Zostaw komentarz