Runa Naudiz

Runa Naudiz

Runa Naudiz związana jest z tym co nas ogranicza oraz z rozterkami przyczyniającymi się do naszego niezdecydowania. Jest to też kolejna runa kojarząca się z zimą. W ten sposób reprezentuje też coś, co ogranicza nasze możliwości, i z czym będziemy musieli sobie poradzić. Runa Naudiz mówi nam, że mimo tego, iż sytuacja która pojawiła się w naszym życiu jest nieprzyjemna, powinniśmy okazać cierpliwość. To doświadczenie na pewno wiele nas nauczy.

Runa Naudiz mówi też, byśmy nie czekali aż sytuacja w której się znajdujemy zmieni się sama, tylko żebyśmy podjęli decyzję. Pierwszy krok jest bardzo ważny, pozwoli nam potem postępować konsekwentnie i iść w raz ustalonym kierunku.

Ta runa, zwiastująca przemiany, na pewno pomoże nam ruszyć z miejsca, jeśli czujemy, że gdzieś utknęliśmy. Zauważymy w jaki sposób możemy zmienić nasze życie, by w końcu wyglądało tak, jak byśmy tego chcieli.

Runa Naudiz w kontekście historycznym

Symbolem runy są dwa kawałki drewna, które pociera się o siebie w celu rozpalenia ognia. Utożsamiana z bogiem Skuldem, może zostać przetłumaczona jako „potrzeba” lub „skrajność”. Energetycznie należy do żywiołu powietrza.


Czy w Twoim życiu pojawiły się rozterki? Masz problemy i nie wiesz jak odegnać od siebie złą energię? Nasi eksperci wszystko wyjaśnią i powiedzą co zrobić, żeby się udało!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Naudiz podczas wróżbRuna ta mówi o konieczności która w jakiś sposób nas ogranicza, równocześnie jednak daje nam siłę pozwalającą wyrwać się tym ograniczeniom. Mamy wszystko co nam potrzebne do tego, by iść naprzód po naszej ścieżce rozwoju. Czasem musimy sobie to jeszcze tylko uświadomić. Zaakceptujmy naszą przeszłość, skupmy się na tym co chcemy osiągnąć, i uczmy na błędach. Przeszłości już nie ma, przyszłość jeszcze nie nadeszła, więc runa Naudiz każe nam skupić się na teraźniejszości.

W pozycji odwróconej runa mówi o tym, że nieszczęścia które na nas spadają często są po prostu kolejnymi lekcjami w naszym życiu. Zazwyczaj lepiej uczymy się w obliczy jakiegoś zagrożenia lub radząc sobie z problemami. Bardzo ważne jest to, by kontrolować swój gniew i impulsywne zachowania, zwłaszcza w trudnych sytuacjach.

Autorem artykułu jest ekspert Rufin. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz