Runa Othala

Runa Othala

Runa Othala dotyczy spraw rodzinnych, własności oraz dziedzictwa. Podobnie jak Fehu, runa ta dotyczy bogactwa, jednak Othala mówi o bogactwie które zostało zebrane przez nas i naszych przodków przez pokolenia, takim jak nieruchomości. Dotyczy to również dobrych uczynków poprzednich pokoleń twojej rodziny, zebranych przez pokolenia.

Runa ta wprowadza ład i harmonię, poczucie bezpieczeństwa do naszego domu, strzeże pomyślności, i jest świetnym amuletem dla rodzin, w których nie wszystko idzie dobrze.

Runa Othala w kontekście historycznym

Dosłowne tłumaczenie tej runy to „odziedziczona ziemia”, jest kojarzona z Odynem. W magii używano jej by wzmocnić więzi rodzinne, ale również by zdobyć jakąś posiadłość lub ziemię. Energetycznie również należy do żywiołu ziemi.


Chcesz wiedzieć, co runy mają do powiedzenia o Twoim życiu i przyszłości jaka Cię czeka? Przekonaj się, nasi eksperci skutecznie Ci to wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Othala podczas wróżb

Bardzo ważne jest, by pamiętać, że ta wróżba oznacza więcej, niż tylko materialną wartość i nieruchomości. Jest to również dziedzictwo kulturalne oraz duchowe, które zostało nam przekazane przez naszych przodków. Jest to bogactwo które nie może nam zostać odebrane.

Skup się na rodzinie, przeanalizuj swoje priorytety, pozwól sobie zebrać myśli by zastanowić się co jest naprawdę ważne, i by zebrać energię potrzebną do osiągnięcia celu.Othala mówi nam też, że powinniśmy wziąć odpowiedzialność za nasze własne przeznaczenie, abyśmy brali udział w budowaniu lepszej przyszłości dla nas samych, ale także tych, którzy przyjdą po nas, i którzy odziedziczą to co zdobyliśmy i osiągnęliśmy.

W pozycji odwróconej runa ta mówi, iż sytuacja w której się znaleźliśmy wymaga od nas szczerości. Tylko dzięki temu możemy pozbyć się wszystkiego, co nas powstrzymuje przed rozwojem. Musimy skupiać się na rozwoju, nie na trzymaniu się starych, niekoniecznie dobrych nawyków. Zwróć uwagę na wszystkie zmiany które wokół ciebie zachodzą, i zastanów się jak należy działać.

 

Autorem artykułu jest ekspert Luna. By zobaczyć jej prywatny numer kliknij tutaj.

Zostaw komentarz