Runa Perthro

Runa Perthro

Runa Perthro jest przede wszystkim związana z pojęciem losu oraz przeznaczenia. Nie powinniśmy ciągle sprzeciwiać się temu, co nam się przytrafia. Wydarzenia w naszym życiu mają nas czegoś nauczyć, służą przekazaniu nam ważnych lekcji, i jeśli będziemy je ignorować, to będą się ciągle powtarzać, aż nie przepracujemy ich tak jak należy.

Jesteśmy tu by się rozwijać, i właśnie temu służą wszystkie próby, na które wystawia nas życie. Runa ta wspiera nasze starania i decyzje, oraz naszą decyzję by iść naprzód i nie stać w miejscu. Runa ta utożsamiana jest też z wróżbitami i wróżkami, pomaga odkryć to, co jest zakryte przed naszym wzrokiem.

Runa Perthro w kontekście historycznym

Runa Perthro kojarzona była z przędącymi nić przeznaczenia Nornami, inaczej zwanymi też Parkami lub Mojrami. Pilnują one by żadnemu z nas nie dane było zejść z przeznaczonej mu ścieżki, a jeśli ktoś uparcie z niej zbacza, mogą nawet przeciąć nić życia. W obrzędach magicznych runa używana była by zapewnić płodność, ułatwić poród, oraz wzmocnić zdolności przepowiadania przyszłości. Utożsamiana z bogiem Friggiem, w tłumaczeniu oznacza tajemnicę oraz szansę. Energetycznie należy do kręgu wody.


Czy chciałbyś móc dostrzec w swoim życiu więcej? Wszystko to będzie możliwe dzięki runie Perthro, skonsultuj się z naszym ekspertem żeby wiedzieć, jak można ją wykorzystać.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Perthro podczas wróżbTo runa pamięci, wspomnień, rozwiązywania problemów a także wiedzy ezoterycznej. Mówi o niepewności tego, co nas może spotkać w życiu. Ważne jest, byśmy starali się wykorzystać to co daje nam los najlepiej jak tylko jesteśmy w stanie.

Runa ta może odnosić się też do porodu lub ciąży. Łączy się z akceptacją ludzkiej seksualności. W aspekcie duchowym może oznaczać poznanie jakiejś tajemnicy.

W pozycji odwróconej mówi, żebyśmy nie spodziewali się zbyt wiele. Trzeba będzie zebrać energię którą posiadamy i skoncentrować się na życiu. Ostrzega też przed zamartwianiem się przeszłością i przyszłością, bo w ten sposób przestajemy się skupiać na tym, co najważniejsze, czyli teraźniejszości.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz