Runa Raido

Runa Raido

Runa Raido przedstawia metodę i naszą wewnętrzną energię, za pomocą której staramy się dotrzeć do naszych celów. Aby odpowiednio używać tej energii musimy jednak wiedzieć co właściwie chcemy osiągnąć. Runa ta jest też ściśle powiązana z podróżami: dotyczy to zwykłych podróży które odbywamy, jak i jednej wielkiej podróży którą jest nasze życie.

Runa ta często wskazuje na przywódców i wędrowców. Może służyć jako ochronny talizman podczas wędrówki, gdy zmieniamy miejsce zamieszkania, a także jeśli wędrówka ma bardziej duchowy wymiar, na przykład wchodzimy w nowy etap życia. Dotyczy to też zrozumienia wizji i przyszłości podczas prób jej przewidywania. Runa ta łączy się z wędrówką, a taką wędrówką jest też krąg życia, okresy następujących po sobie pór roku.

Wraz z pojawieniem się tej runy należy się zastanowić nad tym, czy nasze działania są słuszne.  Warto być dokładnym i zadbać o ład w naszym życiu. To pomoże nam pozbyć się zbędnych myśli, które nas rozpraszają i odsuwają od rzeczy naprawdę ważnych. Jeśli stracimy z oczu cel, do którego dążyliśmy, runa ta często oznacza działania mogące pomóc nam wrócić na właściwą ścieżkę.

Runa ta mówi też o tym, że historia toczy się kołem. Jeśli to zaakceptujemy, będziemy mogli się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Trzeba zrozumieć, że po burzy zawsze wychodzi słońce, ale po okresie sukcesów też przychodzi czas w którym spadają na nas niepowodzenia. Zmiana jest stałym elementem naszego życia, a nasza podróż przez nie nigdy się nie kończy.


Chcesz wiedzieć co runy mają do powiedzenia o Twoim życiu? Może przydałby Ci się runiczny talizman i chcesz wiedzieć jak go zrobić? Nasi eksperci opowiedzą Ci o wszystkim!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Raido w kontekście historycznym

Runa ta symbolizowana jest przez rydwan, energetycznie zaś należy do żywiołu powietrza. Utożsamiana z bogiem Nerthusem. Często służyła jako talizman ochronny dla wędrujących.

Runa Raido podczas wróżbW pozycji normalnej mówi nam, byśmy rozejrzeli się wokół siebie, zastanowili nad tym, co robimy i czego chcemy. Czasem nie możemy zrobić nic oprócz zaakceptowania tego co się wydarzyło. Runa ta mówi też o wzbogacaniu naszego wnętrza, a także, że nie powinniśmy polegać tylko na sobie, jeśli chcemy coś osiągnąć.

W pozycji odwróconej może mówić o rozstaniu, rozłące, dlatego warto skupić się na relacjach z osobami na których nam zależy, bo być może nie zauważyliśmy, że te relacje się pogorszyły.

 

 

Autorem artykułu jest ekspert Akulina. Kliknij tutaj by móc się z nią skontaktować.

Zostaw komentarz