Runa Sowilo

Runa Sowilo

Runa Sowilo oznacza słońce. Jest przeciwieństwem lodu symbolizowanego przez runę Isa. Kojarzona jest z ogniem, zarówno w świecie materialnym, jak również duchowym. Dlatego też łączy się z energicznością, optymizmem i zaangażowaniem. Chroni nas przed szkodliwymi opiniami i pozwala nam skupić się na tym, czego naprawdę chcemy.

Zmiany są dla nas wyzwaniami, wiemy, że życie pełne jest następnych szans, i nie obawiamy się z nich skorzystać. Cieszmy się tym, co mamy, i doceniajmy dobrych ludzi którzy nas otaczają, i którym zależy na nas tak samo, jak nam na nich. Uwierzmy też w siebie, bo tylko w ten sposób sprawimy, że inni też w nas uwierzą.


Chcesz wiedzieć jak runa Sowilo mogłaby stać się talizmanem odmieniającym Twoje życie na lepsze? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią, wystarczy się z nami skontaktować!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Sowilo w kontekście historycznym

Od dawna starożytni mistycy wiedzieli, że to właśnie słońce daje naszej planecie życie. Wszystko co żyje na Ziemi czerpie swoją energię z promieni słonecznych. Tłumaczenie tej runy to dosłownie „słońce”. Utożsamiana z bogiem Baldurem, podczas magicznych obrzędów używana była jako przynoszący szczęście amulet, a także by zapewnić płodność i zdrowie.

Runa Sowilo podczas wróżbSowilo odkrywa to co ukryte, wyciąga tajemnice na światło dzienne. Runa ta to symbol zwycięstwa światła nad ciemnością, a dzięki świetle w naszym życiu o wiele wyraźniej będziemy mogli zobaczyć cele, które sobie wyznaczyliśmy, i do których chcemy dotrzeć, chociaż różne przeszkody w życiu mogły nas powstrzymać.

Jest to też starodawny symbol zwycięstwa, runa odniesionego sukcesu, która daje nam siłę by zdobywać to czego pragniemy, i pozwala nam odkryć to, czego właściwie chcemy od życia i jakie są nasze oczekiwania. Ta świadomość pomoże nam w końcu obrać drogę, która ostatecznie przyniesie nam spełnienie i satysfakcję.

Runa Sowilo nie ma pozycji odwróconej.

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj aby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz