Runa Thurisaz

Runa Thurisaz

Runa Thurisaz – znaczenie tej runy jest związanie z pojęciem obrony. Jest tarczą, za którą możemy się schronić. Energia tej runy może zostać użyta w dobrym celu, lub też po to by wprowadzać zamęt. Odpowiada za naszą podświadomość i jej pragnienia, a także gniew i pożądanie. Cierń, też utożsamiany z tą runą, to symboliczna broń, która może zranić, ale może też zapewniać nam ochronę, na przykład w postaci ciernistego żywopłotu.

Wizualnie runa przedstawiana jest jako agresywny olbrzym, gwałtowny wojownik, który działa nie bacząc na konsekwencje i nie zastanawiając się nad tym co robi. Należy uważać na tę energię, może ona wprowadzić w nasze życie wiele zamętu. Takie działania nie zawsze są świadome, czasami zachowujemy się w negatywny sposób nie zdając sobie z tego sprawy, zaślepieni własnymi emocjami.

Aspekt ochronny tej runy pomaga powstrzymywać napady złości i agresji, chroni nas przed negatywnymi myślami, ale także przed negatywnym wpływem osób z zewnątrz. Czasami natrafimy na swojej drodze na osoby, które chcą nam po prostu zrobić krzywdę. Może to przybierać różne formy, od napaści fizycznej do przemocy psychicznej. Runa Thurisaz jest najsilniejszą runą obronną, nic więc dziwnego, że to do niej powinniśmy się odwoływać, by uniknąć takich sytuacji. Uważajmy jednak, by nie robić tego zbyt długo, bo z czasem możemy zablokować do siebie dostęp wszystkim wokół, bez względu na to czy mają dobre intencje, czy nie.

Runa Thurisaz – znaczenie w kontekście historycznymPrzypisywana jest Thorowi, który jest bogiem chroniącym miejsca poświęcone jego czci. W nordyckiej mitologii słowo to związane jest także z olbrzymami, symbolizującymi pierwotną siłę. Astrologicznie runa ta odpowiada Marsowi. Energetycznie należy do żywiołu ognia.


Czy potrzebujesz w życiu ochrony przed negatywną energią? Chcesz wiedzieć, jak użyć do tego runy Thurisaz? Spytaj naszych ekspertów, przygotują dla Ciebie indywidualny skrypt!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Thurisaz – znaczenie podczas wróżb

W pozycji normalnej może oznaczać zakończenie pracy lub jakiegoś procesu. Może to dotyczyć przedsięwzięcia, lub zmian które zachodzą w twoim wnętrzu. Często ostrzega nas przed pochopnym działaniem, każe przemyśleć zaistniałą sytuację, by uniknąć problemów. Nie pozwól nikomu by odsunął cię od poszukiwania swojej własnej drogi.

W pozycji odwróconej każe zastanowić się nad przeszłością i wyciągnąć z niej wnioski, zanim podejmiemy jakieś ważne decyzje. Jeśli spotykają cię w życiu trudności, należy pamiętać, że najważniejsze jest nastawienie z jakim do nich podchodzimy.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz