Runa Tiwaz

Runa Tiwaz

Runa Tiwaz często mówi nam o równowadze, do zachowania której powinniśmy dążyć w życiu. Dzięki niej jesteśmy w stanie podejmować właściwe dla nas decyzje oraz postrzegać otoczenie takim, jakie jest. Jeśli wprowadzimy do naszego życia chaos i nieład, to niestety ale równowaga ta zostanie zachwiana. Gdy już osiągniemy równowagę, powinniśmy starać się pozostawać niezmiennymi, tak jak niezmienna na niebie jest Gwiazda Polarna, z którą często utożsamiana jest ta runa.

Sprawiedliwy osąd rzeczywistości pomaga nam działać kierując się naszym wewnętrznym moralnym kompasem. Ta runa umacnia naszą wiarę w to, że odwaga i prawo którym się kierujemy pomaga nam przejść przez życie w dobry i satysfakcjonujący sposób. Oznacza prawo które pomaga i służy ludziom, a nie jest po to by ich gnębić.

Runa Tiwaz w kontekście historycznym

Runa Tiwaz kojarzona jest z bogiem Tyrem, bogiem sprawiedliwości i dawcą praw. Często wiąże się go z Gwiazdą Polarną, używaną kiedyś jako punktu nawigacyjnego podczas długich, morskich podróży. Stąd mógł wziąć się symbol tej runy, strzałka skierowana w górę.  Podczas magicznych obrzędów używana była by zapewnić sobie ochronę, zwycięstwo, siłę woli, lub by powrócić do zdrowia. Energetycznie należy do żywiołu powietrza.


Chcesz wiedzieć jak runy mogą Ci pomóc? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią, powiedzą dokładnie jak runy będą mogły poprawić twoje życie! Wystarczy chwila rozmowy!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Runa Tiwaz podczas wróżbRuna ta może też oznaczać osobiste poświęcenie w imieniu osiągnięcia wyższego celu. Zwiastuje sukces w naszych przedsięwzięciach, szczególnie jeśli chodzi o coś dotyczącego sporu prawnego. Mówi nam też o oddaniu i przekonaniu, co łączy się z nowymi wyzwaniami i wejściu w nieznany nam obszar.

Potrzeba nam też odwagi, by udało się osiągnąć to czego naprawdę pragniemy. Wykorzystajmy wiedzę którą nabyliśmy do tej pory. Bez względu na wszystko mówmy prawdę i bądźmy uczciwi.

W pozycji odwróconej mówi o zbyt pochopnym działaniu, przez które możemy coś stracić. Zastanówmy się nad naszymi motywami, czy może nie są zbyt samolubne, i koncentrują się na krzywdzie innych?

Autorem artykułu jest ekspert Akulina. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz