Rycerz Denarów - musimy wykazać się ciężką pracą i zaangażowaniem

Rycerz Denarów

Rycerz Denarów

Rycerz Denarów – pozycja prosta

Rycerz Denarów, podobnie jak rycerze innych dworów, przedstawia pracę, wysiłek i odpowiedzialność. Karta pokazuje nam postać rycerza trzymającego w dłoni złotą monetę, i dosiadającego dużego rumaka, stojącego pośrodku pola. Zdaje sobie sprawę, że aby osiągnąć swoje cele i marzenia, musi na to zapracować. Praca ta jest ciężka i przepełniona rutyną, wymaga wytrwałości, jednak bez niej nie zrealizuje tego, na czym mu zależy.

Rycerz Denarów pracuje bardzo metodycznie i jest zdyscyplinowany. Wierzy, że uda mu się ukończyć wszystkie rozpoczęte przedsięwzięcia, ma w sobie bardzo duże pokłady cierpliwości, można na nim polegać, jest odpowiedzialny i zaangażowany. Ta karta Tarota może reprezentować pytającego, kogoś z jego otoczenia, lub jakieś wydarzenie.

Jeśli karta ta opisuje nas, to mówi, że musimy być godni zaufania, odpowiedzialni i niezawodni. Być może będziemy musieli zaangażować się w rutynowe działania, by doprowadzić do końca coś ważnego. Sytuacja będzie wymagała od nas skuteczności, i jeśli chcemy sprostać wyzwaniu, musimy być gotowi na to, że czeka nas ciężka praca. Rycerz Denarów mówi też, że jesteśmy osobą lojalną, gotową do poświęceń.

Ta karta Tarota może też wskazywać na osobę w mniejszym lub większym stopniu perfekcjonistyczną. Bardzo dokładną w podejściu do zleconych jej zadań, upewniającą się czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik i czy na pewno pójdzie zgodnie z planem. Nigdy nie porzuca rozpoczętego przedsięwzięcia, spełnia obietnice.

Rycerz Denarów – wydarzenie w naszym życiu

Jeśli Rycerz Denarów wskazuje na wydarzenie, musimy się przygotować, że sytuacja będzie wymagała od nas wzięcia na swoje barki odpowiedzialności. Być może zostanie nam w pracy przydzielony nowy projekt, może dostaniemy nowe zadanie, i będziemy musieli się w to zaangażować, by odnieść sukces. Narzekanie i marudzenie nie będzie dobrze odebrane.


W Twoim układzie pojawił się Rycerz Denarów i chcesz wiedzieć, co to dokładnie oznacza w Twoim przypadku? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Rycerz Denarów czasami wskazuje też na tę nieco bardziej przyziemną stronę życia. Rutyna dnia codziennego i praca mogą wydać się nam bardzo uciążliwe. Karta ta mówi też o unikaniu ryzyka i zmian. Jeśli będziemy trzymać się wypróbowanych schematów, osiągniemy swój cel.

Rycerz Denarów – pozycja odwrócona

W pozycji odwróconej ta karta Tarota ostrzega, że utknęliśmy w rutynie, przez co życie wydaje nam się przewidywalne i nudne. Zaczynamy myśleć o zmianie i jakimś powiewie świeżości. By uwolnić się od tego zastoju postarajmy się wprowadzić do naszego życia nieco spontaniczności.Jeśli chodzi o uczucia, odwrócony Rycerz denarów również wskazuje na nudę i znużenie. Jedno z partnerów może być zadowolone tym, że ciągle jest tak samo, ale dla drugiego jest to istną katorgą. Być może przez to zniknęła romantyczna aura, która towarzyszyła partnerom jeszcze do niedawna, zamiast tego ich myśli wypełniają rutynowe czynności takie jak zakupy po pracy, gotowanie obiadu, odbieranie dzieci ze szkoły. Rozwiązaniem jest znalezienie trochę czasu dla partnera i spędzenie go tylko we dwoje, w innym wypadku ryzykujecie utratę jego zainteresowania.

Jeśli ta karta w odwróconej pozycji wskazuje na osobę, to jest to ktoś bardzo konserwatywny, kto opiera się wszelkim zmianom. Taka osoba może uparcie siedzieć w domu, podczas gdy inni świetnie się bawią. Jeśli karta ta wskazuje na nas, warto zastanowić się, czy rzeczywiście nie izolujemy się od innych. Postarajmy od czasu do czasu pozwolić sobie na doświadczenie czegoś nowego.

Zostaw komentarz