Rydwan

Rydwan pokazuje się w naszym układzie wtedy, gdy wkraczamy na nową ścieżkę w naszym życiu, zazwyczaj dzięki naszym decyzjom w ostatnim okresie. Ma on dać nam siłę by udało nam się na tej ścieżce wytrwać, zapewni nam niezbędną do tego determinację. To bardzo pozytywna karta, prowadząca nas do samospełnienia, lepiej więc posłuchać jej rad.

Rydwan uczy nas bardzo prostego sposobu na to, żeby udało nam się odnieść sukces. Pokazuje, że zarówno wolność jak i umiarkowanie są w życiu potrzebne, i jedno nie może istnieć bez drugiego. Podobnie jak nasze finanse ograniczane są przez nasz budżet, nasze pragnienia, plany i cele które chcemy osiągnąć, takie jak kupienie mieszkania lub samochodu. Budżet nas ogranicza, jednak to, że mamy dom lub samochód, daje nam pewną swobodę. Wolność wyboru bez odpowiedzialności rzadko daje nam rezultaty których chcemy.

Jeśli chodzi o związki, Rydwan mówi nam, iż obustronne zobowiązania są pewnym ograniczeniem, jednak właśnie te zobowiązania wobec siebie nawzajem sprawiają, że więź między dwoma osobami robi się coraz mocniejsza i głębsza, i potem nie musimy się już martwić o to, czy znajdziemy prawdziwą bratnią duszę, bo będziemy już taką mieć.


Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jeśli zaczynamy nowy związek, Rydwan przypomina nam, że warto omówić te wszystkie kwestie z nowym partnerem, powiedzieć o swoich ograniczeniach i uznać też to, co czuje w tej sprawie druga strona.

Jeśli naszemu związkowi daleko do ideału, i często natrafiamy na problemy, należy przyjrzeć się waszym swobodom i ograniczeniom. Czy często do siebie dzwonimy, czy często spędzamy czas tylko we dwoje, czy pozwalamy sobie na typowo romantyczne chwile, i czy powtarzamy to wszystko wystarczająco często, by zbudować na tym trwały związek?

Odwrócony Rydwan pokazuje, iż mamy w życiu zbyt wiele ograniczeń, by pozwolić sobie na wolność. Być może przez to poświęcamy swoją spontaniczność, a skupiamy się na tym, co wymusza na nas sytuacja.

Wtedy trzeba spojrzeć na własne życie i to co udało nam się osiągnąć. Możemy mieć bardzo wysprzątany dom, ładne i modne ubrania, dużą wypłatę, i jakkolwiek są to godne uznania osiągnięcia, to warto zastanowić się, czy naprawdę dają nam szczęście, i czy nie zapomnieliśmy po drodze o spełnieniu własnych marzeń.

Autorem artykułu jest ekspert Luna. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz