Siódemka Kielichów

Siódemka Kielichów

Gdy w naszym rozkładzie pojawia się Siódemka Kielichów, jest to znak żeby zatrzymać się i zastanowić, zanim podejmiemy jakąś decyzję mającą znaczący wpływ na nasze życie. Przy Siódemce Kielichów nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Nasze marzenia i cele mogą być nierealistyczne, a dążenie do ich zrealizowania może tylko jeszcze bardziej sprawić, że odsuniemy się od rzeczywistości popadając w iluzję.

To może nie być czas na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, warto jednak skupić się na kreatywnym aspekcie naszej osobowości, i przeanalizować wszystkie wybory które przed sobą mamy. Postarajmy się wyjść poza utarte schematy, tak można natrafić na najlepsze rozwiązania. Pamiętajmy jednak, by nie działać pod wpływem impulsów, nie podejmować nagłych decyzji. To czas planowania, więc nad tym należy się skupić.

Jeśli chodzi o finanse, Siódemka Kielichów ostrzega przed sytuacjami które mogą wydawać się nam wręcz zbyt korzystne, by były prawdziwe. Jeśli myślimy nad jakąś inwestycją, warto zapytać się o radę kogoś z większym doświadczeniem, kto bywał już w takich sytuacjach i wie co robić. Skup się na zadaniach które wymagają kreatywnego podejścia.W sprawach uczuciowych Siódemka Kielichów ostrzega przed zbyt mocnym angażowaniem się. Zamiast tego otwórz się na nowe doświadczenia, nie zmuszaj się do śmiertelnej powagi. Baw się i ciesz tym co jest, a zobaczysz, że przyniesie to najlepsze rezultaty. Nie jest to też dobry czas na poważne rozmowy płynące z serca. Zamiast tego warto skupić się na przyjaźni, która również jest mocnym fundamentem związku.


W Twoim układzie pojawiła się Siódemka Kielichów? Przekonaj się jak jej energia odbija się w Twoim życiu, jeśli nie wiesz nad czym należy się zastanowić i co przemyśleć, nasi eksperci chętnie Ci o tym opowiedzą.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

W odwróconej pozycji Siódemka Kielichów ostrzega przed nieoczekiwanymi wydarzeniami. Jest to czas, by porzucić obawy i skupić się na naszych doświadczeniach. W miłości łatwo jest nam porównywać nasz związek do tego jak wyglądają związki wszystkich wokół. Pamiętajmy jednak, że nie będzie to korzystne działanie, powinniśmy skupiać się na sobie i partnerze, nie porównując do nikogo. Jeśli okażesz wytrwałość i cierpliwość, na pewno uda się pokonać przeciwności.
Autorem artykułu jest ekspert Fortuna. Kliknij tutaj by zobaczyć jej prywatny numer telefonu.

Zostaw komentarz