Skorpion

To może być bardzo ważny tydzień dla twojej kariery. Jest szansa na to, że zostanie ci przydzielony bardzo istotny i prestiżowy projekt, więc dobrze będzie się do tego przygotować. Kariera jest dla ciebie istotna, a w tym tygodniu poczujesz przypływ kreatywności, co również będzie mogło bardzo pomóc.

Użyj tez swojego uroku osobistego, starając się nakłonić do pomocy wszystkich, którzy tylko wydadzą ci się przydatni. Skup się na przedsięwzięciu i nie pozwól, żeby coś cię rozpraszało, a na pewno odniesiesz sukces, i zaimponujesz tym wszystkim dookoła. Po pracy zaś warto poświęcić trochę czasu sprawom uczuciowym, samotny Skorpion niech zastanowi się czego tak naprawdę oczekuje od związku. Chodzi też o to, jakiego rodzaju więzi z partnerem szuka. Pamiętaj, że jeśli nie chcesz chwilowo niczego stałego, to nie musisz powstrzymywać się przed poznawaniem wielu osób. Nikomu przecież niczego jeszcze nie obiecujesz! Pamiętaj, że podobieństwa się przyciągają, więc podczas poznawania nowych osób przede wszystkim bądź szczery.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz