Strzelec

Pamiętaj, że nie zawsze musisz robić tego, czego wszyscy od ciebie wymagają, ale nie masz na to ochoty. Relacje międzyludzkie polegają na tym, żeby szczerze mówić o swoich wymaganiach, dlatego jeśli nie masz na coś ochoty albo się temu sprzeciwiasz, po prostu to wyraź. Jeśli się z kimś widujesz, ale nie jest to poważna relacja, i nie otrzymujesz z niej tego, czego oczekujesz, dobrze będzie o tym porozmawiać.

A jeśli rozmowa nic nie da, to musisz zrozumieć, że najpewniej nie ma sensu tkwić w takim związku. Pamiętaj jednak, że przyczyną tego może być fakt, iż od początku nie byłeś szczery ze swoimi oczekiwaniami. Na przyszłość zapamiętaj to i od początku prosto z mostu mów, o co ci chodzi. Nikt nie będzie czytał ci w myślach, więc tego nie oczekuj. Nie mów też, że chcesz rzeczy co do których tak naprawdę nie masz pewności. Uważaj też na to, czyj autorytet podważasz, bo możesz narobić sobie wrogów.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz