Świat

Karta Świat | Świat to dwudziesta pierwsza karta Wielkich Arkan, i jest ostatnią kartą wedle kolejności kart. Przedstawia nagą kobietę otoczoną wieńcem, trzymającą w dłoniach dwie krótkie laski. Cztery żywioły: woda, powietrze, ziemia i ogień przedstawione są w każdym rogu karty. Jest wiele pozytywnych skojarzeń które mogą się łączyć z tą kartą, ale ten najważniejszy to motyw satysfakcji i spełnienia, sytuacji w której osiągnęliśmy to, co było dla nas ważne.

Główne znaczenie karty to ukazanie osiągnięcia celu, wykonania ważnego zadania. Jest to kulminacja wszystkich efektów, które doprowadziły nas do sukcesu, a być może nawet jest to też dla nas pewien rodzaj nowego początku. Karta Świat mówi nam też, byśmy się nie poddawali, bo mimo trudności, wszystko skończy się pozytywnie. To jest szczególnie ważne podczas radzenia sobie z trudnym związkiem lub sytuacją finansową. Czas, który włożyliśmy w nasze przedsięwzięcie nie jest stracony, należy myśleć o nim jako inwestycji mającej przynieść owoce. Trzymajmy się drogi na którą sprowadziło nas życie i nie traćmy wiary.Karta świat mówi też, że niedługo przyjdzie czas, gdy nie będziemy musieli się niczym przejmować, poczujemy wewnętrzny spokój i satysfakcję tym, co udało nam się zrobić, i pracą którą włożyliśmy w dążenie do celu. Nie skupiajmy się na obawach i niepewności, nie czas teraz na to. Nasze miejsce na świecie wydaje się nam oczywiste, co sprzyja też duchowemu dostrojeniu do wszechświata w którym istniejemy. Tak samo jak i nowy początek w świecie fizycznym, może to też symbolizować sukces i nowy początek w świecie duchowym.


W Twoim układzie pojawiła się karta Świat i chcesz wiedzieć co oznacza? Nasi eksperci wyjaśnią wszystko, dokładnie odnosząc się do Twojej aktualnej sytuacji uczuciowej, finansowej lub zdrowotnej.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

W odwróconej pozycji karta Świat każe nam się zatrzymać i zastanowić nad trudnościami, które nas zatrzymały. W miłości należy pamiętać też o tym, że czasami trzeba dokonać pewnych wyrzeczeń na rzecz partnera. Zmiana pracy może zaowocować osiągnięciem upragnionego sukcesu. Nadszedł czas by w końcu włożyć w swe działania więcej wysiłku, bo nie ma żadnej drogi na skróty która mogłaby doprowadzić nas do celu.
Autorem artykułu jest ekspert Jolanda. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz