Tarot: co on do mnie czuje?

Czy jesteś w nowym związku i chcesz wiedzieć co on do ciebie czuje? Może martwisz się, że chodzi mu tylko o jedno? Czy trudno odgadnąć jakie są jego intencje? Może chcesz mieć pewność, że zrobi wszystko to, do czego się zobowiązał? Często spodziewamy się, że odpowiedź na to pytanie da nam Tarot: co on do mnie czuje? Niestety, czytanie z kart to nie czytanie w myślach. Jednak to, na co możemy liczyć, to sprawdzenie jakie energie istnieją w tym związku.

Tarot: co on do mnie czuje?

Pozytywne karty, takie jak Dwójka Kielichów, lub Kochankowie, mogą oznaczać, iż rzeczywiście jest tobą zainteresowany i wszystko potoczy się dobrze. Karty negatywne, takie jak Wieża, albo Dziewiątka Mieczy, mogą wskazywać na kłopoty w relacji.

Tarot: co on do mnie czuje?

 • card

  ...

 • card

  ...

 • card

  ...

Jedno z najczęściej zadawanych pytań które słyszy od nas Tarot: co on do mnie czuje? Niepewność co do uczuć drugiej osoby może nam spędzać sens z powiek. Czy myśli o nas tak często, jak my o niej? Dlaczego nie dzwoni i nie odpisuje na wiadomości? Na szczęście mądrość i intuicja kart Tarota pozwala nam zajrzeć w najgłębsze zakamarki duszy, dzięki czemu możemy przekonać się czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. W polach po lewej wpisz swoje imię oraz imię Twojej sympatii, kliknij „SPRAWDŹ” i przekonaj się co do Ciebie czuje!

 • Uwaga!
 • Zanim zbadamy przyszłość tej relacji, wpisz wasze imiona w odpowiednie rubryki a następnie kliknij „SPRAWDŹ”.
 • ok
 • Uwaga!
 • Jeśli chcesz otrzymać bardziej szczegółowy, indywidualny odczyt kart Tarota mówiący o przyszłości waszej relacji, skontaktuj się z naszymi ekspertami! Przygotują dla Ciebie trafny rozkład kart dokładnie opisujący co was czeka, oraz co należy zrobić, żeby wszystko potoczyło się tak jak tego chcesz!
 • Aby skontaktować się z naszymi ekspertami:
 • 0-700-000-000 koszt 3,69zł z Vat
 • SMS o treści TAROT na 7231 koszt 2,46zł z Vat
 • ok

Należy jednak uważać, by nie popaść w pułapkę ciągłego rozkładania kart z pytaniem „kocha czy nie kocha?”. Może to tylko jeszcze bardziej namieszać ci w głowie.

Zamiast polegać na Tarocie jako wyroczni, użyj go jako środka pomocniczego, narzędzia, które pomoże ci samej podjąć decyzję i rozgryźć partnera. Warto będzie, poza czytaniem kart, zwrócić uwagę na zachowanie partnera. Niektóre znaki które ci daje, są bardzo łatwe do odczytania.


Jesteś w związku i nie wiesz, jaka czeka was przyszłość? Nie możecie poradzić sobie z kryzysem? Potrzebujesz pomocy kogoś doświadczonego w kartach? Nasz zespół ekspertów jest tu po to, żeby Ci pomóc!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Pozytywne znaki których należy wypatrywać:

– często chce się z tobą widzieć, jak również często i regularnie się z tobą kontaktuje
– jest szczerze zainteresowany tobą i tym co robisz
– przedstawia cię znajomym i rodzinie
– widuje się tylko z tobą
– mówi o swoich uczuciach

Negatywne znaki na które należy uważać:

– rzadko odpowiada na telefony lub wiadomości
– spotyka się z innymi kobietami
– znika na całe dnie lub tygodnie
– denerwuje się jeśli patrzysz w jego telefon (może coś ukrywać)
– unika przedstawienia cię rodzinie i znajomym
– nie zaprasza cię do siebie i nie pozwala ci trzymać tam rzeczy
– nie mówi o swoich uczuciachZwracając uwagę na te wszystkie aspekty, o wiele łatwiej będzie Ci wtedy zwrócić się po dokładniejsze wyjaśnienie sprawy do kart. Wtedy o wiele łatwiej będzie zinterpretować odpowiedź jakiej na takie pytanie udzieli Tarot: co on do mnie czuje?
Niestety, jeśli okaże się, że partner rzeczywiście nie daje z siebie tyle samo, ile ty, to karty nie rozwiążą za ciebie tej sprawy. Będzie trzeba poważnie z nim porozmawiać i podjąć ciężką decyzję.

 

Następnym razem, gdy zechcesz sprawdzić uczucia drugiej osoby, pamiętaj, że Tarot jest tylko narzędziem, a nie wyrocznią. Tym, kto używa tego narzędzia, jesteś ty, i to od ciebie zależy ostateczny werdykt. Nie należy też sugerować się tylko Tarotem, czasem sytuacja może być tak oczywista, że karty wcale nie będą potrzebne. A jeśli naprawdę mu na tobie zależy, to w ogóle nie będziesz mieć co do tego wątpliwości, i pytanie na które odpowiedź miałby dać Tarot: co on do mnie czuje, nawet nie przyjdzie ci do głowy.

Autorem artykułu jest ekspert Grażyna. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz