Tarot online

Tarot online

Przeprowadzanie sesji odczytu kart przez Internet może budzić wiele wątpliwości u osób z tradycyjnymi przekonaniami. Uważają, że aby osiągnąć pożądany rezultat osoba pytająca musi być w stanie fizycznie wybrać karty, które będą jej dotyczyć. Bardzo często jednak, dzięki praktyce, wychodzi na to, że Tarot online może być tak samo skuteczny, jak i odczyt tradycyjny, po który osobiście udajemy się do wróżki.

Tarot – przepowiadanie przyszłości?

Wielu nie wierzy w to, iż karty Tarota mogą przewidywać przyszłość, mimo tego używają ich bardzo często. Wolą oni patrzeć na to w nieco inny sposób: widzą w kartach sposób na odnalezienie swojej własnej drogi, na otrzymanie rady, dotarcie do pokładów naszej wewnętrznej mądrości, która na co dzień drzemie ukryta. Mimo to, wiele osób chcących skonsultować swoją sytuację z kartami liczy na odrobinę przepowiadania przyszłości, czy to osobiście, czy też wtedy gdy w grę wchodzi Tarot online. Jak więc to możliwe, że w obu przypadkach zdarza się, iż karty odkrywają co nieco o przyszłości?

Jak karty mogą znać przyszłość?Odpowiedzi można doszukiwać się na przykład w fizyce kwantowej, której nauka głównego nurtu jeszcze nie rozgryzła do końca. Psycholog Carl Jung zaproponował istnienie nieświadomości zbiorowej, w której znajduje się wiedza i doświadczenia nas wszystkich, i do której nasz umysł w pewnych sytuacjach może mieć dostęp. Jung twierdził, że właśnie to jest odpowiedzialne za przypadki w naszym życiu, zbiegi okoliczności oraz to, że czasami znajdujemy się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Znaki, symbole i omeny również znajdują w tej teorii swoje miejsce. Czy bezpiecznym będzie przyjąć, że na tej samej zasadzie działa też Tarot online?


Czy masz problem, którego rozwiązanie sprawi, że spadnie Ci kamień z serca? Chcesz dowiedzieć się, co musisz zrobić, by odmienić na lepsze uczucia, karierę bądź finanse? Przekonaj się, co ma do powiedzenia na ten temat Tarot online! Nasi eksperci skutecznie pomogli wielu osobom, pomogą też Tobie!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Być może tak naprawdę rada, którą chcą przekazać nam karty, ma do przebycia taką samą drogę wtedy, kiedy robimy to przez Internet, jak i wtedy, gdy sami przekładamy karty? Jeśli uważamy, tak jak Jung, że wszyscy jesteśmy połączeni zbiorową nieświadomością, to jakakolwiek odległość przestaje mieć znaczenie. Być może właśnie dzięki temu tak wiele pozytywnych rezultatów jeśli chodzi o Tarot online.

Czy podczas wróżby w Twoim rozkładzie pojawiła się karta, której znaczenia nie znasz? Możesz zapoznać się z nią na naszej stronie! Wystarczy kliknąć w ten link: https://ezo-porada.pl/category/tarot/

Zostaw komentarz