Trójka Denarów - ta karta wskazuje na wsepne sukcesy, ale też na to, że to jeszcze nie koniec naszej drogi.

Trójka Denarów

Trójka Denarów

Trójka Denarów przedstawia młodego czeladnika pracującego przy budowie katedry. Obok niego stoją architekci trzymający plany konstrukcyjne. Postaci wydają się rozmawiać o tym, co już zostało zrobione, i jakkolwiek młody czeladnik wydaje się młodszy i mniej doświadczony, architekci słuchają tego, co ma im do powiedzenia, ceniąc sobie jego opinię. W tak dużym przedsięwzięciu nawet najmniejszy szczegół jest ważny.

Trójka Denarów w pozycji prostej

Trójka Denarów, podobnie jak pozostałe trójki innych dworów Tarota, mówi o wstępnych sukcesach, o zakończeniu pierwszego etapu naszego przedsięwzięcia. W tym wypadki ta karta wskazuje na ukończenie projektu (może być domu, ale nie tylko) lub zebraniu pieniędzy na rozpoczęcie inwestycji. Mamy wszystko co nam potrzeba by osiągnąć nasze cele, jest więc szansa, że nam się uda.

Ta karta Tarota przede wszystkim zachęca nas do działania. Jeśli będziemy dążyć do spełnienia naszych marzeń a przeciwności nie sprawią, że utracimy entuzjazm, na pewno osiągniemy sukces i to czego pragniemy stanie się rzeczywistością. Wykorzystajmy szansę na robienie tego na czym nam zależy i co nas satysfakcjonuje. Jeśli jest jakieś przedsięwzięcie, które ciągle odkładamy ze strachu przed porażką, należy w końcu spróbować, bo może z tego wyjść coś korzystnego. Ważne jest tylko by być wytrwałym i włożyć w to odpowiednio dużo wysiłku.

Trójka Denarów może też wskazywać na to, że potrzebujemy pomocy w osiągnięciu naszego celu. Być może kluczowe jest doświadczenie którym mogą podzielić się z nami inni, ale też jest szansa, że to my musimy opowiedzieć komuś o tym jaki mamy plan.

Współpraca jest bardzo ważnym aspektem tej karty Tarota. Wskazuje na to, że każdy ma coś wartościowego do dodania, wiele też możemy się nauczyć od siebie nawzajem. Powinniśmy odrzucić to co nas dzieli, a skupić się na tym co możemy osiągnąć mimo różnic. Każdy ma swoje zadanie, a sukces zawdzięczamy pracy grupowej, dzieleniu się i wysłuchiwaniu siebie nawzajem. W kontekście współpracy, Trójka Denarów jest bardzo pozytywną kartą.

Efektywne planowanie, zarządzanie i organizacja to również kluczowe aspekty naszej sytuacji. Jeśli chcemy osiągnąć coś wartościowego, trzeba to też przedtem dokładnie zaplanować. Dlatego gdy ta karta Tarota pojawia się w naszym układzie należy skupić się na podążaniu wedle wcześniej ustalonego planu.

Trójka Denarów w pozycji odwróconej

W pozycji odwróconej karta ta wskazuje na brak współpracy, niezrozumienie i współzawodnictwo, konkurowanie między sobą powodowane pychą. Być może staramy się współpracować z innymi, jednak zupełnie się to nie udaje, zamiast tego w grupie panuje napięta sytuacja a każdy stara się udowodnić, że to on jest najlepszy. Nie trzeba chyba dodawać, jak bardzo negatywnie wpływa to wszystko na wynik całego przedsięwzięcia i wszystko w nie zaangażowanych.Jeśli nasze zajęcie wymaga pracy w grupie, to w końcu nadszedł czas by wyrwać się z obecnego otoczenia i poszukać ludzi z którymi lepiej będzie nam się pracowało. Brak współpracy na pewno ma negatywny wpływ na nasze zdolności i samopoczucie, dlatego lepiej odejść niż trwać w takim stanie.

Trójka Denarów w odwróconej pozycji może też znaczyć, że szukasz miejsca pracy w którym otrzymamy więcej należnego nam szacunku. Nawet jeśli zawsze jesteśmy uprzejmi, oraz słuchamy tego co mają do powiedzenia nasi współpracownicy, to przecież czasem też chcemy aby to nas ktoś wysłuchał i pokazał, że liczy się z naszą opinią. Chcemy pracować w miejscu w którym czujemy, że mamy wpływ na sytuację i nasze środowisko.


Pojawiła się Trójka Denarów? Nasi eksperci wyjaśnią, czy jesteś na dobrej drodze, i co zrobić, żeby osiągnąć to czego pragniesz i na co zasługujesz!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Przy pojawieniu się tej karty Tarota w takiej pozycji musimy się też zastanowić, czy praca w której utknęliśmy nie jest dla nas zbyt nudna i zwyczajna, nie pozwala nam się rozwijać i zdobyć doświadczenia, a także nie jest odpowiednio doceniana. To może być dobry znak by myśleć o zrobieniu kroku naprzód jeśli chodzi o karierę. Nie zapominajmy jednak o tym, jak ważne jest zaplanowanie tego kroku!

Zostaw komentarz