Trójka Kielichów

Trójka Kielichów, gdy pojawia się w rozkładzie, skupia się na emocjach. Może dotyczyć odnowienia więzi, sytuacji w której ktoś swoimi czynami zasłuży na czyjeś zaufanie. Może to być też ponowne zejście się byłych kochanków. Nie jest to jednak ograniczone tylko do sfery uczuć, może to też oznaczać połączenie się dwóch firm lub małych przedsiębiorstw, ale też i przyjaciół, którzy się pokłócili, a teraz się pogodzą. Sytuacja oznaczana tą kartą jest przyjemnym doświadczeniem, kierującym się wysoką energią.

Może też być znakiem wskazującym na to, iż szczęście i radość zagoszczą w naszym życiu, bez względu na to, czy dotyczyć to ma jakiejś inwestycji, czy innych sfer życia. Może to być awans w pracy, ciąża, na którą długo mieliśmy nadzieję, pozbycie się choroby, zaręczyny, lub podobne wydarzenie które ma wkrótce nastąpić. Karta ta oznacza radość z tego co się wydarzyło, i na co na pewno zasłużyliśmy.


Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość! Przekonaj się co Trójka Kielichów znaczy w Twoim układzie!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jeśli chodzi o pracę, Trójka Kielichów oznacza bardzo dużą aktywność, i przepełniająca cię energię. Być może zyskasz dużą ilość pieniędzy, znajdziesz nową pracę, lub otrzymasz podwyżkę na którą pracowałeś. Nastrój w pracy też będzie bardzo przyjemny. To czas na to by wierzyć w siebie i nie poddawać się.

W pozycji odwróconej można spodziewać się, że stres związany z finansami w twoim życiu może się nasilić, i co gorsze, mieć zły wpływ na twój związek. Może też oznaczać nadużycie zaufania osoby, która darzy nas miłością, ale też utratę jakiegoś prestiżu lub szczęścia. Możemy też zostać osamotnieni w wyniku jakiegoś nieszczęśliwego wydarzenia.

Autorem artykułu jest ekspert Rufin. Kliknij tutaj by zobaczyć jego prywatny numer.

Zostaw komentarz