Uczucia znaków zodiaku

Uczucia znaków zodiaku

Jak przekonać się, czy ktoś czuje do nas coś więcej, albo czy odwzajemnia nasze uczucia? Bardzo często możemy przeoczyć sygnały, które dostajemy od zainteresowanej nami osoby. Być może ktoś bardzo nas lubi, jednak nie dostrzegając tego przegapiamy szansę na wspaniały związek? Astrologia może nam pomóc, zwłaszcza wtedy, jeśli znamy znak zodiaku drugiej osoby. Poniżej przedstawiamy uczucia znaków zodiaku i to jak podchodzą do miłości.

Urodzeni pod znakiem Barana są bardzo bezpośredni, więc jeśli jesteś obiektem ich zainteresowania, na pewno szybko się tego dowiesz, bo najpewniej Baran powie o tym prosto z mostu. Jeśli zaś zachowuje się dziwnie i tajemniczo, można uznać to za dobry znak, oznaczający iż niedługo zdecyduje się zrobić coś w tym kierunku. Mimo bezpośredniej natury, Baran czasem potrzebuje czasu by przekonać się, co naprawdę czuje.

Byk to tradycjonalista, i nie lubi zbytnio komplikować swojego życia. Jeśli kogoś lubi, pokaże to w tradycyjny sposób, można więc oczekiwać wielu pytań, za pomocą których będzie chciał cię bliżej poznać. Przy Byku poczujesz się kimś wyjątkowym, bo gdy się on zakochuje, robi to całym swoim sercem, i jest gotów na wiele poświęceń, byle by tylko być ze swoim obiektem westchnień.

Bliźnięta uwielbiają flirtować, ale bardzo cenią też sobie intelektualną stymulację. Poznają więc wiele osób, szukając tych, które będą nadawać na tych samych falach, rozmawiając na wszelkie możliwe tematy. Jeśli osoba spod znaku Bliźniąt cię lubi, nie będzie rozmawiać z tobą na tematy bez znaczenia, przejdzie od razu do zadawania bardziej osobistych pytań. Łatwo się zakochują, i jeszcze łatwiej odkochują, chcą żeby ich życie uczuciowe bez przerwy zapewniało im nowe doświadczenia.

Każdy Rak jest w głębi duszy bardzo opiekuńczy, dlatego jeśli cię polubi, możesz spodziewać się, że będzie bardzo dbał o waszą relację, poczujesz, że zechce ochronić cię przed całym światem. A jeśli chce do tego przedstawić cię swojej rodzinie, możesz mieć pewność, że myśli o waszej relacji bardzo poważnie.Chcesz pokazać komuś, że się nim interesujesz, ale nie wiesz jak? A może chcesz sprawdzić, czy ktoś w twoim otoczeniu o tobie myśli? Nasi eksperci pomogą ci znaleźć odpowiedzi na te pytania, skontaktuj się z nami i poznaj uczucia znaków zodiaku!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Lew uwielbia wszelkie przedstawienia i spektakle, i właśnie tak wygląda zainteresowanie w jego wydaniu: bardzo teatralne i wystawne. Lew jest zdolny do wszystkiego, od skoku na bungee wraz ze swoją sympatią, by potem wrzucić wspólne zdjęcia na Facebooka, do pokazania swojej romantycznej strony i wielkiego serca, gotowy by przeżyć resztę życia z osobą, którą wybrał.

Jeśli chodzi o uczucia znaków zodiaku, to praktyczna, kierująca się logiką Panna, nie wpuszcza łatwo miłości do swojego serca. Jest bardzo wstydliwa, i nawet jeśli z zewnątrz wydaje się bardzo ekstrawertyczną osobą, to nigdy nie odsłoni swojej emocjonalnej strony. Jeśli lubi cię osoba spod znaku Panny, możesz spodziewać się tradycyjnej randki, jednak równie prawdopodobne jest, że Panna nie odnajdzie w sobie tyle śmiałości, by wykonać ten pierwszy ruch. Wtedy zauważysz, że w twojej obecności rumieni się i nie wie co powiedzieć, i najchętniej uciekłaby do innego pokoju, zamykając za sobą drzwi.

Waga potrzebuje miłości w swoim życiu, i często robi wszystko co w jej mocy aby być atrakcyjną dla swojego otoczenia. Delikatna i taktowna, powoli będzie zdobywać twoje serce, realizując twoje wyobrażenia o długotrwałym związku. Jeśli Waga cię lubi, pozwoli ci się do siebie zbliżyć i otworzy się na ciebie i pozwoli sobie na wiele więcej, niż nic nie znaczący flirt.

Żaden inny znak w zodiaku nie ma tak znaczącego spojrzenia jak Skorpion. Możesz mieć pewność, że jeśli cię lubi, zauważysz jego spojrzenie nawet z drugiego końca pomieszczenia. Jednak jeśli mamy na uwadze uczucia znaków zodiaku, to Skorpion nie będzie jednak marnował czasu na związki bez znaczenia, i na pewno od samego początku będzie szczery, mówiąc o jego intencjach wobec ciebie.

Strzelec świetnie czuje się w towarzystwie, więc czasem można pomylić jego przyjacielską naturę, z romantycznym zainteresowaniem. Jeśli cię polubi, możesz zauważyć, że zachowuje się dziecinnie, czasem niezdarnie, ale na pewno będzie się dużo uśmiechał. Zakochany Strzelec będzie śmiał się nawet z tych twoich żartów, które nie są zabawne. Najbardziej atrakcyjną rzeczą w jego arsenale jest uśmiech, z czego na pewno zdaje sobie sprawę, i będzie go używać, by zdobyć twoje serce.

Trudno powiedzieć, czy Koziorożec jest tobą naprawdę zainteresowany. Jednak mając na uwadze uczucia znaków zodiaku, jeśli wobec ciebie znika jego szorstkie nastawienie, i gotów jest do poświęceń by dostosować się do twojego planu dnia, można śmiało przypuszczać, że w relacji tkwi potencjał. Zawsze jednak będzie twardo stąpał po ziemi, przywiązując wagę do bardziej codziennych aspektów związku, i planując wspólną przyszłość na lata do przodu, właśnie po to żeby pokazać, jak bardzo mu na tobie zależy.

Wodnik jest bardzo otwarty, więc w jego obecności możesz zapomnieć o tradycjonalizmie. Jeśli wpadniesz mu w oko, najprawdopodobniej najpierw będzie z ciebie żartować, żeby za chwilę zacząć rozmowę na trudne tematy. To niecodzienne zachowanie może oznaczać, iż Wodnik sprawdza czy będziesz w stanie zaakceptować go wtedy, gdy jest najbardziej ekscentryczny.

Mając na myśli uczucia znaków zodiaku, bardzo łatwo można poznać, czy Ryby cię lubią, czy też nie. Jeśli jesteś obiektem ich zainteresowania, poświęcą ci bardzo wiele uwagi i troski. Są romantyczne i emocjonalne, przy czym mają bardzo wiele sposobów by wyrażać siebie, do czego na pewno zdecydują się użyć swojego talentu. Bardzo możliwe, że napiszą dla ciebie piosenkę, lub namalują twój potret. Uznaj to za pochlebstwo, to po prostu ich sposób na pokazanie, że im zależy.

Autorem artykułu jest ekspert Luna. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Komentarze

Zostaw komentarz