Wieża

Wieży przypisuje się wiele różnych znaczeń, jednak to, którego możemy być najbardziej pewni, to zmiany w naszym życiu. Mogą być bardzo znaczące, i często powiązane z decyzjami które podjęliśmy w przeszłości. Wieża przypomina nam, że te decyzje te mogą przynieść negatywne konsekwencje, o których wcześniej nie myśleliśmy. Jednakże nie należy popadać przez to w depresję, ponieważ nawet negatywne zmiany mogą w przyszłości okazać się zbawienne. Utrata pracy na początku wydaje się niemiłym wydarzeniem, jednak jeśli daje nam tym samym szansę na znalezienie lepszego zatrudnienia, ostatecznie okazuje się czymś korzystnym. Poza tym zmiany te często uczą nas w życiu ważnych rzeczy, które pozwalają nam w przyszłości uniknąć takich błędów. Zmiany które nadejdą mogą mieć też niespodziewany charakter, pojawić się w naszym życiu z dnia nadzień, i nie być w żaden sposób zwiastowane wcześniej.

Ważnym jest, by zrozumieć, że zmiany te nie będą dla nas łatwe. Jeśli mają nadejść, należy się na nie przygotować, ponieważ będzie to dla nas duchowe, mentalne i fizyczne wyzwanie. Często zmiany te będą nieodwracalne, dlatego podejmując decyzje będzie należało się nad tym wszystkim zastanowić bardzo dokładnie. Ludzie boją się zmian, i dlatego karta ta ma reputację dosyć negatywną wśród kart Tarota.


Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba i co może oznaczać w tej sytuacji Wieża? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Wieża w odwróconej pozycji oznaczać będzie, że trudności związane z nadchodzącymi zmianami nie będą aż takie nieprzyjemne, bądź też można będzie uniknąć tych najgorszych konsekwencji.

Może być też ostrzeżeniem, że coś jest trzymane przed nami w tajemnicy, celowo nie mówi się nam prawdy, i co też może nam zaszkodzić. W takim układzie należy zadziałać i nie obawiać się wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, bo jakkolwiek trudne mogą być czekające wydarzenia, na pewno ich nie unikniemy, a im dłużej będziemy zwlekać ze stawieniem im czoła, tym ciężej będzie nam w końcu zaakceptować to co się zmieni w naszym otoczeniu.

 
Autorem artykułu jest ekspert Akulina. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz