Wodnik

MIŁOŚĆ

Na początku miesiąca spędzaj każdą wolną chwilę z drugą połówką, bo Wenus i Jowisz pomogą odbudować bliskość i zaufanie, po połowie miesiąca z kolei, Słońce w kwadraturze przyniesie kilka dziwnych sytuacji i dylematów. Będziecie musieli zmienić pewne plany, ktoś was poprosi o pomoc, pożyczkę. Nie zgadzaj się na nic bez rozmowy z partnerem, bo zepsujesz więź, która was łączy. Jeśli jesteś samotny i źle się z tym czujesz, szukaj drugiej połówki, ale nie na siłę. Nie umawiaj się z kimś, kto nie jest w Twoim typie. Chyba że spotkasz Pannę lub Wagę. Na początku może być sztywno, potem już nie..

FINANSE

Nie rzucaj się w oczy szefowi, a unikniesz wydumanych zadań, pouczeń czy krytyki, mało tego – będziesz cieszyć się spokojem. Sekstyl Merkurego pozwala się dokształcać, rozwijać pasje. Wyciągaj wnioski z cudzych doświadczeń, obserwuj kolegów i rozmawiaj z nimi, nawiążesz współpracę z kimś, kto wiele osiągnał i ma znajomości w różnych kręgach. Zadbaj o porządek w swoim miejscu pracy, czyste biurko ułatwia skupienie się. W drugiej połowie miesiąca poważnie potraktuj polecenia szefa, kwadratura Słońce niesie bowiem nowe i ambitniejsze zadania..

ZDROWIE

Słońce w trygonie poprawi Twoje samopoczucie i formę. Nie daj się pouczać pseudodietetykom, jak powinieneś gotować czy układać jadłospis. Sam wiesz, po czym się dobrze czujesz, a co Ci szkodzi.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz