Wróżby online - czy rzeczywiście działają?

Wróżby online

Wróżby online

Często słyszy się wątpliwości wygłaszane wobec wróżenia przez Internet. Uważa się, że nie jest tak wiarygodne i dokładne jak spotkanie z wróżką lub wróżbitą osobiście. Jednak osoby, które wyrażają wątpliwości wobec czegoś takiego jak wróżby online, bardzo często potem wątpią też w prawdziwość wróżb tradycyjnych, często nawet w ogóle nie sprawdzając czy okazały się prawdą. Wygląda więc na to, że problem tkwi więc nie w tym, czy te wróżby działają, ale w tym, jakie są nasze oczekiwania wobec nich.

Wróżby a oczekiwania

Wbrew pozorom, oczekiwania osób chcących zasięgnąć porady u wróżki różnią się znacząco w zależności od tego kim jest osoba pytająca. Mogłoby się wydawać, że wszystkim korzystającym z wróżb chodzi tylko o jedno – poznanie prawdy. W istocie często jest zupełnie inaczej, bywa tak, iż zainteresowanego nie interesuje prawda, on po prostu chce by wynik wróżby był taki, jaki chciałby usłyszeć. Nie interesuje go nic innego jak potwierdzenie własnych oczekiwań, często towarzyszy też temu chęć otrzymania „odpowiedniego” (takiej wróżby, która mu się spodoba) produktu w zamian za wydane pieniądze.Wiele osób, czy to przychodząc po wróżbę tradycyjną, czy sięgając po wróżby online, oczekuje, że od razu usłyszy coś niesamowitego, co odmieni ich życie. Niestety, to tak nie działa. Życie nie jest określone przez ruch gwiazd na niebie, jest z nim jedynie połączone. To znaczy, że możemy dokonywać w nim zmian, bez względu na to, jak wygląda nasza przyszłość.

Czasem wróżba jest tylko bodźcem który ma nas pchnąć w kierunku właściwych zmian. Warto pamiętać, że to my musimy ich dokonać. Niektórzy jednak mają roszczeniowe nastawienie, i sądzą, że to wróżka, albo wręcz sama wróżba powinna odmienić ich życie, a takie podejście do nikąd ich nie doprowadzi.

Czym więc różnią się wróżby online?

Rzeczywistość jest taka, że wróżby online mogą okazać się tak samo skuteczne jak wróżby na żywo. Jak to możliwe, że ktoś oddalony o wiele kilometrów może pomóc nam rozwiązać nasz problem? Odpowiedź jest prosta: nie wiadomo.

Istnieją jednak teorie wyjaśniające jak wróżka może dostroić się do wibracji pytającego jednocześnie nie znajdując się w tym samym pomieszczeniu. Jedną z bardziej popularnych jest teoria zbiorowej nieświadomości, zaproponowana przez Carla Junga, ojca psychologii analitycznej. Zakłada ona, że wszyscy dzielimy wspólną nieświadomość, z której nie zdajemy sobie sprawy.


Chcesz się przekonać, czy wróżby będą rzeczywiście działać? Sprawdzić na własnym przykładzie czy przepowiednia okaże się prawdą? Nic prostszego, zadzwoń do naszych ekspertów, oni Ci wszystko wytłumaczą!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Wróżby online: jak działają?

Podążając dalej tą teorią, można przyjąć, że cała materia jest ze sobą połączona: kosmos, atmosfera, ziemia, i oczywiście ludzie. Naukowcy uważają, że poruszenie jednej cząsteczki w jednym miejscu może wyzwolić reakcję łańcuchową docierającą do cząsteczek bardzo od tej pierwszej oddalonych. Niektóre osoby uzdolnione parapsychicznie potrafią w taki sposób docierać do innych nawet na wielkie odległości. Bez obaw, nie mogą czytać innym w myślach! Ale na pewno potrafią odczuwać energię która jest wokół nas, a rzeczy takie jak talia Tarota pomagają im precyzyjniej dokonywać odczytów, i interpretować dla klienta siedzącego tuż obok, a także takiego korzystającego z wróżby online.

Autorem artykułu jest ekspert Rufin. Kliknij tutaj by zobaczyć jego prywatny numer.

Zostaw komentarz