Znajdź bratnią duszę!

Każdy z nas ma w głowie obraz idealnego związku z wymarzoną osobą. Wyobrażamy sobie życie pełne idealnych chwil z kimś, kto jest jednocześnie naszym najlepszym przyjacielem i kochankiem, ale często na tych wyobrażeniach się kończy, bo los jakoś uparcie nie chce postawić tej bratniej duszy na naszej drodze. Szczęśliwcy którzy już się odnaleźli, cieszą się najszczęśliwszym związkiem jaki mogą mieć, podczas gdy inni czekają na swoją kolej. Czy da się jakoś przyśpieszyć ten proces?Znalezienie swojej bratniej duszy nie zależy od nakładu pracy, którą włożymy w szukanie, ani od wysiłku i wytrwałości. Chodzi raczej o moment, w którym oboje, czyli ty i twoja bratnia dusza, będziecie gotowi by w końcu stworzyć relację. Należy więc skupić się nie na szukaniu tej osoby, ale na tym, by jak najszybciej stać się gotowym na spotkanie, by potem w końcu odczuwać tą radość wynikającą z połączenia przeznaczonych sobie dusz.
To wszystko nie jest łatwe, w rzeczywistości związki w których odnalazły się dwie bratnie dusze muszą radzić sobie z takimi samymi problemami jak wszyscy inni będący w związkach. To, że w końcu znaleźliśmy przeznaczoną nam osobę nie gwarantuje nam, że do końca naszych dni będziemy żyć w nieprzerwanym szczęściu. Sprzeczki i kłótnie będą miały swoje miejsce, ale w końcu sobie z nimi poradzicie.

Aby w końcu osiągnąć ten stan, w którym będziemy gotowi na cieszenie się wzajemnym towarzystwem i wspólne rozwijanie się jako para, trzeba przygotować się tak szybko jak to będzie możliwe.

Krok pierwszy – odetnij się od poprzednich związków

Wiele osób w większym lub mniejszym stopniu lubi utrzymywać kontakty ze swoimi byłymi. Robiąc to, może się nam wydawać, że już o nich zapomnieliśmy, ale prawda jest taka, że jeśli nadal myślimy o naszym byłym lub byłej, tęsknimy za ich towarzystwem, i rozmawiamy z nimi tak często jakby nadal byli osią wokół której obraca się nasze życie, to w rzeczywistości odsuwamy się od przyciągnięcia naszej bratniej duszy. Aby otrzymać od życia największe nagrody, powinniśmy z pewnością siebie podejmować odważne decyzje, co w tym wypadku oznacza rzeczywiste zostawienie tej relacji za sobą. Nie uda się przyciągnąć naszej bratniej duszy, gdy nadal będziemy ciągle myśleć o kimś z przeszłości.

Krok drugi – zrzuć zbędny balast

Czy ktoś cię zranił lub zdradził? Być może poprzedni partnerzy znajdowali sposoby by dręczyć cię psychicznie? Zaakceptuj, że nie jesteś jedyną osobą którą to spotkało, poszukaj pomocy, spróbuj sobie z tym w końcu poradzić, a gdy już to zrobisz, zapomnij o wszystkim. Nie uda ci się spotkać swojej bratniej duszy, jeśli w głębi serca będziesz odczuwać złość na kogoś, kogo już dawno nie ma w twoim życiu.Jesteś samotny lub samotna? Nie wiesz jak spotkać tego, kto jest ci przeznaczony? Nasi eksperci znają odpowiedź, skontaktuj się z nimi i sprawdź co czeka Cię w sferze uczuć!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms UCZUCIA pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Krok trzeci – znajdź wewnętrzny spokój

Czy ostatnio miewasz wiele gorszych dni? Nic cię nie cieszy? Ludzie często cię irytują? Zastanów się więc, czy będąc w takim stanie jesteś gotowy na to, by w twoim życiu pojawiła się prawdziwa miłość? Jeśli jeszcze nie udało ci się odnaleźć wewnętrznego spokoju, i skupiasz się na tych wszystkich negatywach, możesz przejść obok osoby która jest ci przeznaczona i nawet tego nie zauważyć. Bądź uważny i skupiaj się też na dobrych rzeczach które pojawiają się w twoim życiu, a niczego nie przegapisz.

Krok czwarty – zadbaj o siebie

Wszyscy chcemy, by nasi partnerzy byli piękni, zdrowi, pełni energii i prowadzili zdrowy tryb życia. Równocześnie mamy skłonność do tego by przymykać oko na naszą kondycję i to jak wyglądamy, bo przecież nasz wymarzony partner powinien kochać nas za to jacy jesteśmy, i pomimo wszystko. Niestety, jeśli nie będziemy nic robić, tylko czekać aż szczęście samo do nas trafi, możemy czekać bardzo długo. Jeśli zaś o siebie zadbamy, będziemy dzięki temu pełni pozytywnej energii, przez co inni będą na nas częściej zwracać uwagę. Pamiętajcie, że podobieństwa się przyciągają.

Krok piąty – rozwijaj się

Często można spotkać osoby które zastanawiają się czemu przez tyle lat szukania nie odnalazły jeszcze swojej bratniej duszy. Winnym temu jest zaś to, że utknęli ciągle powtarzając te same błędy, i od kilku lat nie zrobili ani jednego kroku naprzód emocjonalnie bądź mentalnie. Aby nasze życie wypełniło się szczęściem, trzeba stworzyć ku temu okazję, tak więc zmień coś! Naucz się czegoś nowego, zapisz się na jogę, albo zajmij się w końcu tym, czym zawsze chciałeś się zajmować.

Krok szósty – bądź otwarty na świat wokół siebie

To co dla nas najlepsze często może kryć się wśród rzeczy, które nauczyliśmy się ignorować bądź odrzucać. Coś, czego nie chcemy zrozumieć, albo co uważamy za niewarte naszego czasu, może nam dać szansę na to, by poznać tę najważniejszą w naszym życiu bratnią duszę. Może to być jakieś miejsce, pewna osoba, lub dziedzina której zawsze unikaliśmy. Nie chodzi o to, żeby zupełnie zmieniać swoje przekonania, bardziej o to, żeby dać szansę wszystkiemu, i nie uprzedzać się niepotrzebnie, bo możemy na tym wiele stracić.

Krok siódmy – pozwól się odnaleźć

Spraw, żeby twoja bratnia dusza mogła cię łatwiej odnaleźć. Promieniuj pozytywną energią, dziel się swoim szczęściem, okazuj innym tyle szacunku, ile sam chcesz otrzymywać. Pamiętaj, że przeznaczona ci osoba nie sprawi, że nagle znikną wszystkie twoje troski i staniesz się szczęśliwszy. To, czy staniesz się lepszą osobą, zależy tylko od ciebie. Ta druga osoba jest tu po to, byście razem mogli się uczyć i byście wzajemnie się uzupełniali. Tego można dokonać tylko wtedy, gdy najpierw się na nich otworzysz i będziesz w stanie pokazać, że naprawdę ich kochasz. Może się okazać, że twoją bratnią duszą jest ktoś, kogo już znasz, i z kim się kiedyś rozstaliście, ktoś, kogo jeszcze nie znałeś i nie spotkałeś, albo z kim wcześniej nawet byś sobie nie wyobrażał stworzenia związku.

Autorem artykułu jest ekspert Jolanda. Kliknij tutaj by skontaktować się z tym ekspertem.

Komentarze

Zostaw komentarz