Zodiak w domu

Zodiak w domowym zaciszu – część II

Zodiak w domowym zaciszu – część II

Niektóre znaki zodiaku potrzebują związanego z domem emocjonalnego poczucia bezpieczeństwa, inne jednak nie przywiązują się do domowych spraw, a przyjemność może sprawiać im brak tego rodzaju ograniczeń. Jak w tym kontekście wypada Twój zodiak? Jeśli jesteś Wagą, Skorpionem, Strzelcem, Koziorożcem, Wodnikiem lub Rybami, to sprawdź już teraz!

 

WAGA

Bez względu na to, czy dom zodiakalnej Wagi jest bardzo duży, czy też przestrzeń jest niewielka, zawsze jest to miejsce komfortowe, wyrafinowane i atrakcyjne. Zawsze też jest gustownie urządzone. Wagi lubią stonowane kolory, mają talent do kunsztownego wystroju wnętrz, unikają bibelotów i niepotrzebnych przedmiotów w swoim otoczeniu. Ten zodiak lubi mieć w domu kilka atrakcyjnych ozdób, które zawsze świetnie się ze sobą komponują: mogą to być na przykład obrazy w jednym stylu artystycznym. Z pewnością każda Waga będzie szczęśliwa, jeśli w ich mieszkaniu znajdzie się sporo książek oraz dobry sprzęt do słuchania muzyki, gdyż większość z nich jest bardzo muzykalna. U niektórych Wag w domach znajduje się także miejsce dla instrumentów muzycznych: mogą to być skrzypce, gitara czy nawet pianino. Wszystkie Wagi zodiakalne są amatorami dobrego wina, jedzenia i gotowania, co powoduje, że ich kuchnia zawsze zaopatrzona jest w różne smakołyki i sporo eleganckiej zastawy, ponieważ rzeczy w dobrym stylu sprawiają Wagom dużą radość.

 

SKORPION

O domach zodiakalnych Skorpionów można powiedzieć, że mają duszę. Nawet jeśli mieszkanie, w którym żyje Skorpion jest urządzone w sposób skromny, zawsze wzbudza zazdrość i podziw. W domu Skorpiona zazwyczaj można znaleźć parę pieczołowicie dobranych symboli statusu, które w dyskretny sposób informują zapraszanych gości o tym, że spotkał ich zaszczyt zaproszenia do azylu Skorpiona. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie osoby spod tego zodiaku odczuwają niesłychanie silną potrzebę pilnowania swojego odosobnienia i prywatności, dlatego rzadko zapraszają do swojego domu innych. Preferują bowiem spotkania na neutralnym gruncie. Osoby te lubią, aby w ich domach znajdowały się elementy wystroju wnętrza w ciemnych kolorach, takich jak bordowy, czy ciemnoszary. Podkreśla to ich poczucie stonowanej elegancji i pewności siebie, która zawsze Skorpionom towarzyszy.

 

STRZELEC

Dla każdego Strzelca najważniejszym meblem w domu jest ogromna biblioteczka z książkami o najrozmaitszej tematyce. Osoby spod tego znaku przez całe swoje życie odczuwają dużą potrzebę zdobywania wiedzy. Dlatego właśnie gromadzą książki z różnych dziedzin i uwielbiają trzymać je na półkach w mało uporządkowany sposób. Strzelce miewają problem z zachowaniem porządku w swoim domowym zaciszu, paradoksalnie jednak bardzo ten porządek lubią i w czystych pomieszczeniach czują się najlepiej. Potrzebują sporo miejsca na przyjmowanie gości i prezentowanie im swoich najnowszych kulinarnych popisów. Jako, że jest to znak osób lubiących przygody, w ich domach znajduje się dużo pamiątek z licznych wojaży. Lubią też wykonywać zdjęcia z podróży, które eksponują w licznych ramkach. Dom Strzelca jest swoistym połączeniem chaosu i swobody, rzadko kiedy osoby spod tego znaku przykładają wagę do wyszukanego wystroju wnętrz.


Potrzebujesz wprowadzić do swojego życia zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasi eksperci pomogli wielu takim osobom, skontaktuj się z nami!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

KOZIOROŻEC

Dla osób spod tego znaku znalezienie odpowiedniego mieszkania jest bardzo istotną sprawą. Koziorożce poszukują takiego domu, który będzie o nich dobrze świadczył, bez względu na fakt, czy nieruchomość jest ich własnością, czy tylko ją wynajmują. Starają się mieszkać w takiej dzielnicy, która na wywrze pozytywne wrażenie na gościach, stąd wolą mieć małe mieszkanie pod atrakcyjnym adresem, aniżeli pokaźnych rozmiarów dom na obrzeżach miasta. Osoby spod tego znaku nierzadko są pracoholikami, dlatego potrzebują w swoim mieszkaniu pomieszczenia, w którym będą mogły w skupieniu zająć się obowiązkami i nikt nie będzie im w tym przeszkadzał. Również ze względu na swój pracoholizm potrzebują dobrze urządzonego miejsca, w którym będą mogły zregenerować siły, stąd najważniejszym pomieszczeniem w ich domach jest wygodna sypialnia. Koziorożce rzadko są rozrzutne, wolą oszczędzać i gromadzić kapitał, niż go roztrwaniać, dlatego w ich domach wiele jest starych, bądź już niemodnych mebli, które już dawno zostałyby wymienione przez inne znaki zodiaku.

 

WODNIK

Jeśli odwiedzamy dom zodiakalnego Wodnika, to musimy liczyć się z tym, że nigdy nie wiemy, co zobaczymy. Może być albo wyjątkowo nowoczesny i urządzony w nieco chłodny sposób, albo – wyjątkowo przytulny i komfortowy. Jedno jednak jest pewne – każdy Wodnik potrzebuje dużego rozwoju intelektualnego, więc w ich domach zawsze zobaczyć można wiele książek, nowoczesny komputer oraz liczne gadżety, będące nowinkami technologicznymi. Osoby spod tego znaku są wielkimi miłośnikami zwierząt, dlatego z entuzjazmem dzielą swój domowy azyl z kotami, które podobnie jak Wodniki – są nader inteligentne i niezależne. Paradoksalnie – o ile trudność Wodnikowi może sprawiać mieszkanie z inną osobą, o tyle nie ma problemów z przystosowaniem się do potrzeb swojego czworonożnego pupila.

 

RYBY

Dla osób spod tego znaku ich dom jest jednoznaczny ze schronieniem przed całym otaczającym światem. Ryby uwielbiają moment, kiedy mogą włożyć klucz do zamka i poczuć, że są już u siebie. Jako, że jest to znak zodiaku bardzo artystyczny, wielu jego posiadaczy będzie zabiegać o to, aby przy urządzaniu domu pamiętać o ozdabianiu go oryginalnymi tkaninami i porządnymi meblami. Obrazy wiszące na ścianach w domu Ryb mogą być ich autorstwa, bądź namalowane przez kogoś z bliskich przyjaciół. Niektórym Rybom wielką przyjemność sprawi własnoręczne haftowanie poduszek. Ryby uwielbiają także dbać o ogród, w wolnym czasie krzątają się w nim i chcą, aby wyglądał jak najpiękniej. Te, które nie mają takiej możliwości, uwielbiają dbać o rośliny doniczkowe, których nierzadko mają sporą kolekcję.

Zostaw komentarz