Zodiak w domowym zaciszu

Zodiak w domowym zaciszu – część I

Zodiak w domowym zaciszu – część I

Okres nadchodzącej jesieni niewątpliwie będzie sprzyjał częstszemu pobytowi w zaciszu domowym, aniżeli miało to miejsce w czasie lata. Dziś dowiedz się, jak wygląda ideał domowego szczęścia dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa i Panny.

BARAN

Osoby spod tego znaku lubią przebywać w domu, ale tylko do momentu, w którym ich wolność nie zostaje ograniczana. Jeśli zodiakalny Baran poczuje się uwięziony lub osaczony przez domowników, może mu to zacząć doskwierać. Potrzebuje wiele własnej przestrzeni do poczucia pełni szczęścia. Przy wystroju wnętrz osoby spod tego znaku wybierają nowoczesne meble i to takie, o które łatwo jest zadbać. Ma to swój praktyczny wymiar, gdyż Barany dużo bardziej zainteresowane są tym, co dzieje się poza domem, na zewnątrz, niż traceniem czasu na polerowanie mebli, czy odkurzanie pomieszczeń. Dla Baranów atrakcyjne są jasne i żywe kolory, przede wszystkim odcienie czerwieni. Osoby spod tego znaku bardzo często interesują się technologicznymi nowinkami i nierzadko chcą posiadać nowoczesne sprzęty AGD i RTV. Sprzęty te jednak mogą w domu Barana nie „zagrzać” zbyt długo miejsca, gdyż w krótkim czasie mogą zostać wymienione na lepsze modele, gdy tylko zdaniem Barana przestaną być już na czasie.

BYK

Dla każdego zodiakalnego Byka dom jest niesłychanie ważny – stanowi ochronny azyl
i daje poczucie bezpieczeństwa. Dlatego właśnie ulubionym momentem dla Byków jest przekraczanie progu własnego mieszkania. Samo posiadanie domu jest dla osób spod tego znaku bardzo istotne, dlatego jeśli tylko finanse na to pozwalają, osoby te wolą zakupić nieruchomość, niż wynajmować swoje cztery ściany. Byki, obdarzone dużą inteligencją finansową, zmotywowane są do długich poszukiwań opłacalnej inwestycji mieszkaniowej, nawet jeżeli obarczone byłoby to oszczędzaniem, celem spłacenia kredytu hipotecznego. Osoby te wybierają tradycyjne i praktyczne mieszkania oraz domy, najchętniej z ogrodem lub
w otoczeniu zieleni, ponieważ ważny jest dla nich kontakt z przyrodą. W ich domach nie może zabraknąć roślin doniczkowych, których sam widok zdecydowanie poprawia Bykom nastrój. W wystroju wnętrz wybierają trwałe i solidne meble. Umieją dobierać stonowane kolory, ważne są też dla nich miłe w dotyku materiały.

BLIŹNIĘTA

Osoby te wybierają takie domy czy mieszkania, w których możliwe jest swobodne korzystanie ze wszystkich pomieszczeń. Ważna jest możliwość adaptacji – jednego dnia Bliźnięta chętnie będą pracować w salonie, innego w sypialni, a wszędzie muszą czuć się równie wygodnie. Szczęście daje im przebywanie w pomieszczeniach, w których jest dużo światła oraz wolnej, niezagraconej przestrzeni. Jako, że są znakiem zodiaku należącym do trygonu powietrza, istotne jest częste wietrzenie pomieszczeń, aby Bliźnięta mogły czuć się
w nich dobrze. Ważne też dla Bliźniąt jest posiadanie w mieszkaniu dużych okien
z przyjemnym widokiem, gdyż w pokojach, w których panuje nadmierna ciemność mogą zacząć czuć się przytłoczone. Osoby spod tego znaku preferują dość oryginalny sposób wystroju wnętrz – w ich mieszkaniach można znaleźć wiele pomieszanych elementów wystroju: nowych i starych. Na pewno są też posiadaczami dużej ilości książek i gazet, które często trzymane są w nieładzie. Ważnym przedmiotem w ich domu jest też nowoczesny komputer, jako źródło wiedzy o świecie, gdyż Bliźnięta są bardzo ciekawe wszelkich nowości.


Potrzebujesz wprowadzić do swojego życia zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasi eksperci pomogli wielu takim osobom, skontaktuj się z nami!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

RAK

To właśnie ten znak zodiaku spośród wszystkich najbardziej kocha rodzinę i domowe zacisze. Dosyć znane dla typowego Raka jest to, że przez większość swojego życia nie przeprowadza się, pozostając od urodzenia w tej samej lokalizacji. Ważne są dla niego więzy rodzinne, więc dom, w którym zodiakalny Rak się wychowywał może być tym, w którym będzie mieszkał przez całe życie. Dla osób spod tego znaku dom stanowi schronienie przed światem, ma być wygodnym i zacisznym miejscem. W wystroju wnętrz Rak wybierze raczej tradycyjne meble, które będą służyć przez długi czas, będzie wolał antyki, niż nowoczesne elementy dekoracji. Ma ogromne zamiłowanie do przechowywania pamiątek, stąd w jego domu można znaleźć najrozmaitsze bibeloty: rodzinne skarby, zdjęcia, pamiątki z wakacji
i takie przedmioty, z którymi Rak niespecjalnie wie, co powinien zrobić, ale z sentymentu nie potrafi podjąć decyzji, aby się ich pozbyć.

LEW

W domu każdego zodiakalnego Lwa króluje przepych. Osoby spod tego znaku chcą, aby dom odzwierciedlał ich wytworną osobowość, dlatego są skłonne wydawać duże pieniądze, aby zrealizować ten cel. Nie ma znaczenia, czy umeblowanie w mieszkaniu zodiakalnego Lwa jest staromodne, czy bardziej nowoczesne – zawsze będzie ono komfortowe i z klasą. W mieszkaniu Lwa można znaleźć dużo elementów luksusu: puszyste dywany, miękkie sofy, w których można się wygodnie rozsiąść i z których ciężko się podnieść. Zodiakalne Lwy są bardzo kreatywne, dlatego z chęcią eksponują w swoich domach własną twórczość: hafty czy obrazy. Są bardzo dumne, gdy przybywający goście są zachwyceni ich artystycznymi wytworami. Osoby spod tego znaku charakteryzuje gościnność i towarzyskość, dlatego w ich domu zawsze musi być wystarczająco dużo miejsca na wystawne przyjmowanie osób, które przychodzą z wizytą. Pokój gościnny i jadalnia będą zatem najważniejszymi pomieszczeniami w domu zodiakalnego Lwa.

PANNA

Osoby spod tego znaku słyną ze swojej schludności, pedanterii i uporządkowania. Istnieje zatem pogląd, że w ich domu panuje czystość podniesiona do stopnia możliwości jedzenia z podłogi, a ich mieszkanie zawsze pozytywnie przeszłoby popularny „test białej rękawiczki”. Istotnie – niektóre zodiakalne Panny mogą osiągać taki stan z dużą łatwością, z kolei inne popadną w opozycyjną skrajność. Może się zdarzać, że Panny z satysfakcją żyją
w chaosie i bałaganie, w którym jednak zawsze wszystko są w stanie znaleźć. Pewne więc jest to, że dom Panny jest praktyczny i zawsze w dobry sposób zorganizowany. Jako, że osoby spod tego znaku charakteryzuje twarde stąpanie po ziemi, większość z nich nie będzie wydawać zbyt dużych kwot na wystrój wnętrz. Kuszą je jednak najnowsze domowe sprzęty, które usprawniają prace: roboty kuchenne, miksery, czy automatyczne młynki do kawy. Sprzęty te jednak dość szybko nudzą się zodiakalnym pannom i nierzadko wędrują na dno kuchennych półek.

 

Zostaw komentarz