Byk

MIŁOŚĆ

W maju nie zapomnij o bliskich, którzy Ciebie potrzebują. Wskazana rozmowa i więcej spędzonego wspólnie czasu. Wzajemne porozumienie owocować będzie ciepłymi uczuciami i poprawą relacji z drugą połówką. Samotne Byki przez dominujący w maju egoizm mogą przegapić spotkanie z prawdziwą miłością. Obserwuj dobrze otoczenie!

FINANSE

Maj będzie idealnym miesiącem dla rozwoju zawodowego. Niezależnie od tego, czy pracujesz czy poszukujesz pracy – jak z rękawa posypią się różne propozycje. Każda z nich będzie atrakcyjna i pozwoli Ci ustabilizować się na przyszłość. Warto rozważyć każdą ofertę i nawet zastanowić się nad rezygnacją z obecnej pracy na rzecz nowej opcji.

ZDROWIE

Rozkwit sił witalnych, pewność siebie, duża motywacja, chęć dobrej zmiany, upór i determinacja – to będą pozytywne przymioty Twojego emocjonalnego stanu. W zdrowiu fizycznym drobne dolegliwości ze stawami. Nie przesadź ze sportem – po leniwym okresie zimowym Byki potrzebują spokojnej rozgrzewki.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz