Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

5 Kłamliwych znaków zodiaku

Autor: Tarocista Kasjan

Alternate Text

Byliście zapewne ciekawi które ze znaków zodiaku najbardziej kłamią oto lista 5 najbardziej kłamliwych znaków zodiaku , zapoznajcie się z nią może ostrzeże was ona przed jakimś kłamcą, albo manipulantem w waszym otoczeniu

Wodnik

Wodniki uwielbiają bawić się rzeczywistością i naginać ją do swoich potrzeb wszystko co ich dotyczy. Dla nich życie to gra jak w teatrze, a ludzkie uczucia oglądają jak kolejne odgrywane sceny. Swoich kłamstewek nie odbierają jak potencjalnych krzywd wyrządzanych drugiemu człowiekowi. Ale trzeba im przyznać sprawiedliwość nigdy świadomie nie starają się zrobić drugiej osobie krzywdy.

Rak


Raki kłamią stosunkowo często, ale robią to w ich mniemaniu w dobrej wierze , naciągając do granic wytrzymałości rzeczywistość . By nie sprawić komuś przykrości, by uniknąć kłótni lub nieprzyjemnych sytuacji wolą delikatne kłamstwo które ich zdaniem poprawi atmosferę. Zdarza im się zatajać jakieś fakty lub mówić nieprawdę w żywe oczy, ale nie mają poczucia, że robią coś złego. Wręcz przeciwnie, odbierają to raczej jako formę ochrony

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony sięgają po kłamstwo, by osiągnąć swoje cele. Sukces w pracy, pokonanie przeciwnika, miłość, osoby urodzone w tym znaku potrafią uciec się do wyrafinowanych metod, gdy widza przed sobą jakąś korzyść i poruszać się po przysłowiowych trupach.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt uwielbiają plotki i intrygi. Są znane ze swojej dwulicowości - drzemie w nich dobry i zły bliźniak. Gdy ten drugi dojdzie do głosu, trzeba dzielić przez przysłowiowe dwa.

 

Waga

To mistrzowie dyplomacji, a co za tym idzie również manipulacji. Potrafią kłamać, by z każdej sytuacji wyjść obronną ręką. Mówią nieprawdę lub zatajają jakieś zdarzenia, aby otoczenie miało je za osoby lepsze niż są w rzeczywistości. Same nigdy nie przyznają się do kłamstwa.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text