Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Jak kochają znaki zodiaku

Autor: Kasjan

Alternate Text

 Miłość jest motorem napędzającym świat. Od zawsze ludzie zakochiwali się, tworzyli związki, rozstawali się czy cierpieli z powodu nieodwzajemnionego uczucia. Czy dla wszystkich miłość jest tym samym? Jakie miejsce w życiu ma dla poszczególnych znaków zodiaku? Dla kogo jest sensem istnienia, a kto ma do niej bardziej pragmatyczne podejście ?

Baran.

Osoby urodzone w znaku Barana to odważni i pewni siebie zdobywcy. Najbardziej zależy im na osobach, w których zdobycie musiały włożyć trochę wysiłku. Nie boją się miłości i otwarcie mówią o swoich uczuciach. To one zwykle robią pierwszy krok. O ukochaną osobę gotowe są walczyć do ostatniej kropli krwi. Ciekawostką jest, że często zakochują się w osobach, z którymi znajomość zaczęły od konfliktu. Silne emocje, nawet negatywne, są dla nich afrodyzjakiem, który rozpala w nich żar namiętności. Są doskonałymi partnerami. Dbają o swoją ukochaną osobę i stale zapewniają ją o swoich uczuciach. Jeśli ich zainteresowanie przygasa, to wystarczy chociaż podejrzenie, że jego partnerką zainteresował się ktoś inny, aby w Baranach znów odżyły uśpione namiętności.

Byk.

Osoby urodzone w znaku Byka mocno stąpają nogami po ziemi. Nie dla nich romantyczne uniesienia i zarwane noce spędzone na marzeniach o ukochanej osobie. One do życia podchodzą praktycznie. Wierzą w miłość, ale nie jest ona dla nich sensem życia. Wiedzą, że udany związek to, oprócz uczuć, również rozsądek i ciężka praca. Są stałe w uczuciach i mają świadomość tego, jak ważne są kompromisy. Zanim wejdą w stały związek, żyją pełnią życia. Oddzielają seks od miłości. W związku sprawa wygląda nieco inaczej. Tu stawiają na monogamię. Nie są typami zdobywców, zwykle po prostu wybierają najlepszą osobą z tych, którym wpadły w oko. Miłość jest dla nich ważna, lecz wybrany partner musi wyznawać podobne wartości, mieć taką samą wizję przyszłości i kochać ich styl życia.

Bliźnięta.

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt wierzą w to, że w życiu zdarza nam się jedna, prawdziwa miłość. Taka, która przetrwa wszystko, wyjątkowa i nieschematyczna. Mając taką wizję uczucia rozczarowane są swoimi związkami. Często można od nich usłyszeć, ze w sumie to nigdy nie były zakochane. Zauroczone tak, zakochane nie. Dlaczego tak jest? Ponieważ wszystko, co nie jest tym czymś szczególnym, nie zgadza się z ich wizją miłości, po prostu dla nich nią nie jest. W poszukiwaniu tego CZEGOŚ wchodzą w kolejne związki i bez żalu je kończą. Cały czas wydaje im się, że szczęście jest gdzieś obok, na wyciągniecie ręki. W końcu, w pewnym momencie, godzą się z rzeczywistością i tworzą związek z rozsądku - najchętniej z kimś, kto ślepo je kocha i przymyka oko na ich wieczne wyskoki. Bo Bliźniak do końca życia będzie się zakochiwał i odkochiwał. On stale szuka.

Rak.

Osoby urodzone w znaku Raka są niezwykle szczere i otwarte. Mają wyjątkowy rodzaj wrażliwości, który zachwyca innych i sprawia, że często, nawet mimowolnie, stają się obiektem czyichś westchnień. Raki poznają kogoś, zaprzyjaźniają się z nim, a potem powoli budują uczucia. Ich miłość rzadko wybucha gwałtownym płomieniem. Wierzą, że uczucie od pierwszego wejrzenia zwykle jest zauroczeniem czy namiętnością. Trudno na takiej podstawie stworzyć dobry, stabilny związek. Raki są wspaniałymi partnerami. Są troskliwe, kochające. Okazują ukochanym uczucia, dbają o nich. Za najbliższą osobę gotowe są skoczyć w ogień. Trudno im znaleźć osobę, która czuje tak, jak one. Tym bardziej cenią i pielęgnują swoje związki.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text