Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Młot Thora

Autor: Tarocista Kasjan

Alternate Text

Młot Thora to mitologiczny przedmiot Nordyckiej mitologii , który rzucony zawsze wracał do ręki właściciela , i tylko godna osoba może go używać. W obecnych czasach ma zdolność chronienia nas przed różnymi sytuacjami losowymi , jakimi dowiecie się z reszty naszego artykułu , zapraszam więc do lektury.

Młot Thora to popularny przedmiot ezoteryczny. W nordyckiej mitologii był magicznym artefaktem należącym do Thora , to dzięki jego potędze mógł on zmierzyć się z Lodowymi Olbrzymami.   Teraz ma pomagać zwykłym śmiertelnikom w pokonywaniu życiowych przeszkód. Jak wykorzystujemy go we współczesnej ezoteryce, zdaniem znawców jest onn przedmiotem ochronnym, symbolem odwagi, siły oraz oczywiście inwencji, podobno ma też zdolność do odganiania pecha. Może okazać się bardzo pomocny w wielu trudnych sytuacjach, i potrafi przekuwać porażki w sukces.

Młot możemy nosić w postaci różnych amuletów , albo wisiorków. Pamiętać jednak należy że przez Katolickich Kapłanów jest postrzegany jako symbol zła i przyciągający złe moce, swoim pochodzeniem odnosząc się do starych pogańskich bogów . A wy co na temat mocy Młota Thora sądzicie , może ktoś z was go używa, opiszcie nam swoje doświadczenia w komentarzach.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text