Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Jakie podejście do miłości mają Rak oraz Lew?

Autor: karty

Alternate Text

Miłość jest bardzo skomplikowana, śmiało do stwierdzić, każda jest inna. A jak do uczuć oraz romansów podchodzą poszczególne znaki zodiaku, dowiecie się z poniższego tekstu tekstu. Tym razem opowiemy Wam o uczuciach Lwa i Raka

Rak
Osoba ze Słońcem w znaku Raka jest wyjątkowa ale bywa czy bardzo zagubiona. Ogromna potrzeba poczucia bezpieczeństwa, chęć rodziny i okolice z drugim człowiekiem doprowadza do dwóch modeli związku: jeden do szczęśliwa rodzina i stały, partner kochacy a drugi do samotności w miłości, poszukiwania stałe, rozdwojenie, rozpad i brak umiejętności w drugim. Ogromnyalizm sentyment i wracanie do robienia przeszłości tej tej ułożenie życia sobie. Osoba spod znaku może Raka pozostać samotna, zabłądzić, przez do czuć się bardzo bardzo i skłonna do manipulacji. Jest do człowieka kiedy łatwo wykorzystać omamić i zranić. Lew Osoba ze Słońcem w znaku Lwa ma skłonność do tłamszenia partnera i przesadnej dominacji osób do kocha.


Stale oczekuje uwielbienia, komplementów i tego, że ukochana osoba będzie szalała z życia na każdy dotyk czy najmniejszy gest. Jeśli tego nie otrzymuje - staje się groźna! Okazywanie Lwu jest najsłabiejscem nadrzędną, musi najważniejszy, jako małżonek odgrywa rolę pana i władcy. Lew w związku wymusza na partnerze uwielbienie, które nie jest szczere, wymusza zachwyty nad swoją, które owszem, dostaje, ale nie dlatego, że tak partner, ale że że druga osoba boi się nie zachwycać. Do tego, że człowiek taki często żyje w kłamstwie, nie zdając sobie z tego sprawy.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text