Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Horoskop Majów - część I

Autor: Akulina

Alternate Text

Horoskop Majów

Horoskop Majów – nazywany jest również Kręgiem Osiemnastu Kamieni. Jest to astrologiczna analiza urodzonych według Kalendarza Majów, Rok według Majów podobnie jak w kalendarzu księżycowym podzielony jest na 18 miesięcy, każdy miesiąc zaś posiada 20 dni, którymi włada oddzielne bóstwo i inny minerał (kamień).

 

1.      Malachit - Urodzeni: 10.I-31.I – Bardzo ważne jest dla nich zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego bytu rodzinie. Miłość zajmuje w ich życiu ważne miejsce, zachowują wierność i tego samego oczekują z drugiej strony. W są zdeterminowani w dążeniu do kierowniczych stanowisk, odporni na zmiany, stosują sprawdzone metody.

 

2.      Turkus - Urodzeni: 1.II-21.II – To ludzie życzliwi, pozbawieni tendencji do oszustwa i krętactwa. W miłości cechuje ich wielką namiętność i energia, aczkolwiek zdobyć ich zaufanie nie jest łatwo. Łatwo osiągają sukcesy w czym pomaga im zdolność szybkiego przyswajania wiedzy

 

3.      Onyks - Urodzeni: 22.II-13.III – Osoby o dużej wrażliwości, źle znoszą niepowodzenia na swojej drodze, życie lubi im rzucać kłody pod nogi. W związku mogą zdawać się na inicjatywę partnera. Kiedy mają większą konkurencją zaczyna dominować w nich nieśmiałość kiedy jednak działają w pojedynkę szybko zbierają żniwo swojej pracy.

 

4.      Diament - Urodzeni: 14.III-2.IV – Kumulują w sobie bardzo zróżnicowane cechy, ciężko jest ich przejrzeć po krótkiej styczności. Zanim osiągną sukces muszą w niego wiele włożyć, zarówno w sferze miłości jak i sferze zawodowej. Najlepiej funkcjonują w branżach o dużej intensywności i ciągłym ruchu.

 

5.      Rubin - Urodzeni: 3.IV-22.IV – Ludzie twardzi, cechujący się dużą determinacją w dążeniu do celu, opanowani nawet w najbardziej stresujących sytuacjach, przeważnie podejmujący dobre decyzje. Do miłości podchodzą racjonalnie, szanują nie tylko zalety, ale i wady partnera. W domu to oni noszą miano: „złotej rączki”.

 

6. Szafir – Urodzeni: 23.IV-12.V- przez życie chcą iść uczciwą drogi, a nie tą na skróty, dzięki czemu są cenione przez innych. Nawet z najcięższej sytuacji potrafią znaleźć wyjście, dlatego też doskonale radzą sobie na kierowniczych stanowiskach. W miłości oddane, kiedy sa zdradzone odchodzą paląc za sobą wszystkie mosty

 

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text