Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Jak uwolnić się od złej energi.

Autor: Apolonia

Alternate Text

Jeśli ciągle masz pecha i poczucie, że cały świat sprzysiągł się przeciwko tobie oraz że wszystko co zaczniesz na pewno się nie uda, prawdopodobnie masz złą karmę to ona powoduje że twój nastrój bardzo często bardzo szybko się pogarsza. Poniżej znajdziesz kilka metod, które pomogą ci przywrócić właściwe nastawienie oraz równowagę w twojej osobie, a jeśli masz własne pomysły jak walczyć ze złą energią opowiedz nam o tym w komentarzu.

1. Zakończ toksyczne relacje

Za twoją karmę odpowiada nie tylko twoja osobista energia, ale też ta, którą emanują osoby w twoim najbliższym otoczeniu i są ci bliskie, albo zwyczajnie takie z którymi przebywasz, w miejscach takich jak praca, czy w czasie czasu wolnego. Jeśli zadajesz się z manipulatorami, ludźmi stosującymi przemoc czy energetycznymi wampirami, ich zły wpływ działa również bardzo mocno na ciebie i przenosi się na twoją osobę. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś więc zrobić, by odczynić zły los jest zakończenie takich znajomości.

2. Bądź cierpliwy

Odwrócenie karmy wymaga czasu nic nie stanie się od tak. Twój los nie odmieni się natychmiast, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Naucz się cierpliwie czekać na to, co dobre i jednocześnie żyj tu i teraz - ciesz się z każdej drobnej rzeczy, która cię spotyka, doszukuj się w niej pozytywnego znaczenia i dobrych rokowań na przyszłość.I staraj się trzymać z daleka od negatywnych osób, to wiele ułatwi.

3. Przeproś

Nie chowaj w sobie urazy, wybaczaj osobom, które cię skrzywdziły i dopilnuj, by nikt nie miał do ciebie o nic żalu, bo trzymanie w sobie urazy prowadzi donikąd . Zrób listę osób, które w jakiś sposób skrzywdziłeś i po prostu przeproś je za to, co zrobiłeś to naprawdę bardzo ci pomoże. Spróbuj także jakoś wynagrodzić im swoje przewinienia, czasem wystarczy jakiś miły gest.

4. Myśl pozytywnie

To, co myślisz kreuje przyszłe zdarzenia, i nastawia cię na dalszą drogę. Przyciągasz to, co ciągle kołacze ci się w głowie. Jeśli z góry zakładasz, że wszystko pójdzie nie tak, jak tego oczekujesz, zapewne właśnie tak się stanie. To samospełniająca się przepowiednia. Nastrój się pozytywnie, stosuj afirmacje i wizualizacje o pozytywnym charakterze, nastrój się na to, że wszystko będzie dobrze.

A jakie wy macie sposoby by uwolnić się od złej energii ? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text